Přestupové hity: Slavia láká Jovoviče a Olayinku. Sparta hlásí stop stav, v ohrožení je i Ben Chaim

Přestože už v pátek začíná zápasem Dukly a Plzně nový ročník fotbalové Fortuna ligy, na přestupovém trhu je pořád živo.

Jun 20

Slavii čeká ostrý start, Sparta začne s Pardubicemi. Plzeň čeká nováček

Obhájci titulu fotbalisté Sparty zahájí novou sezonu první ligy o víkendu 20., nebo 21. července doma proti Pardubicím.

Feb 19

Sparta zničila bezmocný Jablonec a tlačí se na Slavii a Plzeň

Letenští vyhráli v nejvyšší soutěži šestý z posledních sedmi zápasů.

Feb 19

Šance pro Spartu. Po Slavii zaváhala i Plzeň, prohrála 0:2 na Slovácku

Pardubice vyhrály důležitý záchranářský souboj se Zlínem 2:1, důležité vítězství mají i České Budějovice, které porazily 1:0 Bohemians.

Apr 20

Slavia ovládla základní část ligy před Plzní. Sparta pohořela na Hané a ztrácí

Slavia ve 30. kole Fortuna:ligy porazila Zlín 3:0 a vyhrála základní část soutěže. Nadstavbu tak bude hrát s druhou Plzní i třetí Spartou doma.

Feb 11

Sparta ve šlágru 21. ligového kola hostí Plzeň, Slavia hraje na Slovácku

Nedělní souboj fotbalistů třetí Sparty s vedoucí Plzní bude vrcholem 21. ligového kola. Druhá Slavia ve stejný den hraje na Slovácku.

Feb 6

Plzeň vystřídala Slavii v čele ligy. Hradci oplatila prohru i bez nejlepšího střelce

Fotbalová Plzeň na rozdíl od Sparty a Slavie začala jarní část první ligy výhrou a vystoupala do čela tabulky.

Sep 9

Uhrin: Slavii poslaly do Konferenční ligy průměrné týmy. Sparta přes Rangers postoupí

„Pražská S čekají kvalitní soupeři, ale věřím, že se do jarního play off probojují,“ říká bývalý trenér české reprezentace Dušan Uhrin starší.

Aug 2

Poslední krok do Ligy mistrů? Slavia může narazit na Kluž, Sparta na Šachtar Doněck

Slavia si v případě postupu přes Ferencváros zahraje ve 4. předkole Ligy mistrů s vítězem duelu mezi Kluží a Young Boys Bern.

May 24

Slavia má v pohárech jistotu skupiny, Sparta bude v předkole Ligy mistrů nasazená