Živě: Teplice - Sparta 0:4. Pražané díky prvnímu poločasu snů vyhráli i čtvrtý ligový duel

Sledovali jsme utkání čtvrtého kola Fortuna:Ligy mezi Teplicemi a Spartou Praha.

More from Aktuálně.cz / Sport

Mar 21

Brenda Fruhvirtová - Boulterová 0:1. Češka utkání ve druhém setu skrečuje

Sledovali jste on-line přenos z utkání druhého kola tenisového turnaje v Miami mezi Brendou Fruhvirtovou a Katie Boulterovou z Velké Británie.

Mar 1

Pardubice - Sparta 0:2. Pražané se po zasloužené výhře posunuli do čela ligy

Sledovali jste utkání 26. kola Fortuna:Ligy mezi Pardubicemi a Spartou.

Jul 7

Teplice v přípravě podlehly soupeři z druhé ligy, Sparta vyhrála i pátý zápas

Teplice nezvládly duel s Vlašimí, Karviná naopak proti týmu z nižší soutěže nezaváhala a druholigový polský Sosnowiec porazila po obratu v druhé půli.

Apr 14

Jablonec - Sparta 1:0. Bezzubou Spartu potrestal v závěru utkání Schranz

Sledovali jsme online přenos z dohrávky 22. kola Fortuna:Ligy mezi Jabloncem a Spartou.

Nov 29

Teplice - Sparta 0:1. Letenští po dvou prohrách zabrali, stačil jediný gól Juliše

Sledovali jsme online přenos z utkání 9. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Teplicemi a Spartou Praha.

Sep 18

Slavia - Teplice 5:1. Sešívaní si s chutí zastříleli a přeskočili Spartu na čele

Sledovali jste online přenos 4. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií a Teplicemi.

Apr 30

Ajax nakročil výhrou 1:0 na hřišti Tottenhamu do finále Ligy mistrů

Fotbalisté Ajaxu Amsterdam vstoupili vítězně do semifinále Ligy mistrů. Zápas na hřišti Tottenhamu rozhodl gólem už v 15. minutě Donny van de Beek.

Dec 9

Živě: Sparta - Teplice 0:1. Letenská krize pokračuje, Teplice berou z Letné tři body

Sledujte online přenos z utkání 18. kola Fortuna:ligy mezi Spartou Praha a Teplicemi.