Tři vlastňáky v pěti zápasech? Když budu na Chlumeckého řvát, pohřbím ho, říká trenér

Chlumecký se po utkání, v němž dvakrát skóroval do vlastní brány, s novináři bavit odmítl.

Sep 24

Sparta zničila Kladno sedmi góly. Brno pořád nemá ani bod, derby vyhrál Třinec

Litvínov zdolal 4:1 soupeře z Liberce. České Budějovice triumfovaly v prodloužení 2:1 nad Hradcem. Pardubice si poradily 3:1 s Olomoucí.

Oct 30

Slavia otočila derby. Dva neregulérní góly a dvě penalty pro nás, čílí se Klokani

Slavia na hřišti Bohemians prohrávala už ve 2. minutě, brzy ale srovnala a nakonec derby otočila. Po výhře 4:1 ztrácí sešívaní na vedoucí Plzeň čtyři

Oct 21

Palát dvěma góly skolil Islanders, dva body si zapsal i Nečas

Ondřej Palát dvěma góly pomohl New Jersey k výhře 4:1 na ledě NY Islanders. Dvakrát bodoval také nejproduktivnější Čech v NHL Martin Nečas.

Nov 21

Pastrňák svým gólem pečetil výhru Bostonu, dva body zapsal také obránce Rutta

Čeští hokejisté David Pastrňák a Jan Rutta v sobotním programu NHL získali dva body za gól a nahrávku. Martin Nečas vstřelil vítěznou branku Caroliny.

Apr 24

Fotbalisté Plzně porazili Slovácko 2:1 a přiblížili se mu na dva body

Fotbalisté Plzně ve 29. kole první ligy zvítězili nad Slováckem 2:1 a v neúplné tabulce zůstali pátí.

Apr 9

Zacha vstřelil Buffalu dva góly. Zohorna má poprvé dva body v zápase

Český hokejový útočník Pavel Zacha dvěma góly pomohl New Jersey k výhře v Buffalu 6:3.

Sep 23

Fotbalista Ondrášek září v MLS. Dallasu zařídil bod, vstřelil pátý gól v pátém utkání

Český útočník se spoluhráčem důrazně napadali soupeřovu rozehrávku a bývalý hráč Českých Budějovic hned po získání míč nekompromisně vypálil.

Nov 11

Barcelona doma schytala čtyři góly od Betisu, k bodům nestačily ani dva góly Messiho