Krpálek protestoval marně. Duel o bronz prohrál sporným verdiktem rozhodčích

Judista Lukáš Krpálek podlehl v duelu o třetí místo Dúrenbajarovi Ulzíbajarovi z Mongolska.

Jan 27

Zemřela gymnastka Ďurovičová, nejstarší česká olympijská medailistka

V 95 letech zemřela nejstarší česká olympijská medailistka Marie Ďurovičová. V roce 1948 v Londýně byla členkou vítězného gymnastického družstva.

Dec 22

Krpálek se stal potřetí českým Sportovcem roku, kolektivům vládli basketbalisté

Olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek se potřetí stal českým Sportovcem roku. V novinářské anketě o 202 bodů porazil tenistku Barboru Krejčíkovou.

Jul 30

Fenomenální Krpálek má druhé olympijské zlato. Ve finále zničil Gruzínce

Judista Lukáš Krpálek porazil ve finále olympijského turnaje ve váze nad 100 kilogramů Gruzínce Gurama Tutišviliho a stal se dvojnásobným šampionem.

Dec 14

Judista Krpálek byl na Masters v Číně druhý, zastavila ho záda

Judista Lukáš Krpálek získal na turnaji Masters v Číně stříbro a v nejtěžší váhové kategorii nad 100 kilogramů bude novou světovou jedničkou.

Aug 31

"Byl jsem zas ten starej Krpálek". Český judista oslavuje druhé zlato z MS v kariéře

Judista Lukáš Krpálek řadí triumf na mistrovství světa v ikonické hale Budókan v japonském Tokiu hned za triumf na olympiádě v Rio de Janeiro.

Jun 2

Další české zlato z peřejí. Po Hilgertové je poprvé mistrem Evropy i kajakář Přindiš

Vít Přindiš, jenž byl v Pau před dvěma lety druhý na mistrovství světa, získal ve 30 letech první titul v individuální kategorii.