Živě: Siniaková vs. Muguruzaová 7:6, 7:6, Češka si ve Wu-chanu zahraje čtvrtfinále

Sledujte online reportáž z osmifinále tenisové turnaje ve Wu-chanu mezi Kateřinou Siniakovou a Garbiňe Muguruzaovou.

Sep 27

Siniaková - Cirsteaová 2:0. Češka ve čtvrtfinále doplnila Kvitovou s Fruhvirtovou

Sledovali jste on-line přenos z osmifinále ženského tenisového turnaje v čínském Ning-po mezi Kateřinou Siniakovou a Soranou Cirsteaovou z Rumunska.

Sep 14

Krejčíková a Siniaková jdou na Turnaji mistryň, české singlistky k němu mají daleko

Tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková mají ve čtyřhře jistou účast na Turnaji mistryň.

Feb 15

Potvrzeno, Stanciu přestoupil ze Slavie do čínského Wu-chanu

Rumunský fotbalista Nicolae Stanciu definitivně přestoupil ze Slavie do čínského týmu Wu-chan Three Towns.

Sep 25

Živě: Plíšková - Jastremská 1:6, 4:6. Češka ve Wu-chanu prohrála s mladou Ukrajinkou

Sledovali jste online reportáž z tenisového turnaje žen v čínském Wu-chanu.

Sep 23

Živě: Plíšková - Anisimovová 6:3, 6:3. Češka ve Wu-chanu snadno postupuje

Sep 22

Strýcová ve Wu-chanu zvládla první kolo a čeká ji Halepová

Tenistka Barbora Strýcová vstoupila do turnaje ve Wu-chanu vítězstvím 6:4, 6:2 nad domácí Wang Si-jü.

Sep 27

Ve Wu-chanu vypadla i poslední česká zástupkyně Siniaková

Kateřina Siniaková po pětizápasové šňůře vítězství na trunaji ve Wu-chanu končí. Anett Kontaveitové podlehla dvakrát 4:6.

Sep 26

Siniaková zvládla vyčerpávající souboj o čtvrtfinále s Muguruzaovou

Kateřina Siniaková se jako jediná z českých tenistek probojovala na turnaji ve Wu-chanu do čtvrtfinále.

Sep 26

Sep 26

Živě: Kvitová - Pavljučenkovová 6:3, 3:6, 3:6. Česká jednička ve Wu-chanu končí

Sledujte online reportáž z osmifinále tenisového turnaje v Wu-chanu mezi Petrou Kvitovou a Ruskou Anastasií Pavljučenkovovou.

Sep 25

Kvitová zvládla start ve Wu-chanu na výbornou, Siniaková skolila obhájkyni titulu