Sparta podruhé v sezoně padla. Nešpor rozhodl chytrou tečí, Mebrahtu vyrovnání odmítl

Sparta po porážce s Plzní nezabrala ani proti Sigmě. Předposlední tým vyhrál díky šikovné teči Martina Nešpora z prvního poločasu.

More from Aktuálně.cz

Jan 23

Předposlední Boleslav zaskočila Spartu. Kladno po další prohře nabírá ztrátu

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v 39. kole extraligu Spartu 3:2 a naplno bodovali po devíti zápasech.

Jan 15

Turnaj na Maltě vyhráli fotbalisté Olomouce

Fotbalisté Olomouce remizovali na závěr přípravného turnaje čtyř mužstev Tipsport Malta Cup s Austrií Vídeň bez branek.

Oct 22

Fotbalista Souček je podruhé otcem, pochlubil se další dcerou

Sedmadvacetiletý reprezentační záložník se na sociálních sítích pochlubil narozením druhé dcery.

Jul 14

Sparta - Olomouc 2:0. Letenští vyhráli podruhé v řadě, doma zdolali Hanáky z Olomouce

Sledovali jste on-line přenos z utkání třetího kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou Praha a Sigmou Olomouc.

Apr 17

Živě: Fotbalisté Slavie, Plzně i Sparty zvládli předposlední kolo Fortuna:Ligy

Sledovali jsme souhrnný on-line přenos ze zápasů předposledního kola Fortuna:Ligy.

Mar 17

Baník trápil v poháru Spartu, ta postoupila až gólem z penalty v předposlední minutě