Krejčíková Plíškovou nevyzve. Boulterové podlehla ve třech setech

Barbora Krejčíková si premiérové čtvrtfinále v sezoně nezahraje. V Tchien-ťinu podlehla Kaie Boulterové za hodinu a tři čtvrtě 3:6, 6:1, 3:6.

More from Aktuálně.cz

Mar 15

Dlouhé bitvy s trpkým koncem. Plíšková ani Krejčíková do čtvrtfinále neprošly

Sakkariová Plíškové v šestém vzájemném duelu oplatila hladkou porážku z nedávného duelu v Dubaji.

Feb 22

Plíšková po postupu odstoupila, Krejčíková hladce vyřadila Kvitovou

České tenistky Karolína Muchová a Barbora Krejčíková si na turnaji v Dubaji zahrají ve čtvrtfinále.

Jun 30

Kvitová a Krejčíková jsou ve třetím kole. Plíškovou vyřadila hráčka z druhé stovky

Petra Kvitová porazila v Londýně Rumunku Bogdanovou, Barbora Krejčíková zdolala Švýcarku Golubicovou. Loňská finalistka Karolína Plíšková skončila.

Nov 14

To je konec, myslela si Plíšková. Po skvělém obratu ale Krejčíkovou porazila

České derby na tenisovém Turnaji mistryň ovládla Karolína Plíšková, která porazila Barboru Krejčíkovou 0:6, 6:4, 6:4.

Nov 14

Krejčíková - Plíšková 1:2. Plíšková po obratu slaví důležitou výhru

Sledovali jsme utkání ženské dvouhry v rámci Turnaje mistryň mezi Barborou Krejčíkovou a Karolínou Plíškovou.

Aug 20

Impozantní Češky. Ve čtvrtfinále jsou Kvitová, Krejčíková a po obratech i Plíšková

Z českých tenistek neprošla z osmifinále jen Karolína Muchová, jež musela vzdát olympijské vítězce Belindě Bencicové.

Jul 5

Karolína Plíšková a Muchová jsou ve čtvrtfinále Wimbledonu, Krejčíková končí

Karolína Plíšková i Karolína Muchová postoupily do čtvrtfinále Wimbledonu, Barbora Krejčíková ve čtvrtém kole skončila.

Jun 29

Plíšková napravila zpackaný start, šampionka Krejčíková nezaváhala

Vítězka dvouhry i čtyřhry z Paříže Krejčíková při premiéře v hlavní soutěži dvouhry ve Wimbledonu porazila Dánku Claru Tausonovou.