Pořád můžu být pro Kladno přínosem, věří Jágr. Nevylučuje ani start za Oceláře

Jágr chtěl za Kladno naskočit do zápasů ve Slezsku a na Moravě, ale zdravotní stav mu to neumožnil. V Třinci se nechal nakazit dětskou radostí.

Apr 17

Kladno s Jágrem jen na střídačce vykročilo za záchranou, rozhodlo ve druhé třetině

Dvěma góly a asistencí zařídil vítězství Rytířů útočník Richard Jarůšek.

Jan 31

Dvanáctá prohra v řadě. Kladno nastoupilo v Třinci bez Jágra a jasně prohrálo

Pod výhru Třince 5:0 se podepsal prvním gólem v soutěži osmnáctiletý Petr Sikora. Sparta v předehrávce porazila Liberec 4:1 a oznámila další posily.

Dec 28

Majitel v první lajně. Jágr zářil a Kladno zaskočilo obhájce, žasnul i kouč Třince

Hokejisté Kladna porazili v 31. kole extraligy Třinec 4:3 a úřadujícího mistra udolali poprvé v sezoně.

Feb 11

Hradec vyzrál na domácí Oceláře, na lídra extraligy ztrácí už jen dva body

Hokejová extraliga pokračovala 21, kolem a několika dohrávkami. Ve šlágru kola Třinec na svém ledě nestačil na Hradec Králové.

Jan 30

Třinci chyběla proti Plzni vteřina. Výhry mají Zlín i Kladno, nejhorší týmy extraligy

Oceláři vyrovnali při hře bez gólmana, ale branka padla těsně po vypršení 60. minuty a po konzultaci sudích s videorozhodčím nebyla uznána.

Jan 16

Kladno získalo další bod. Jágr měl po ztraceném zápasu s Pardubicemi proslov

Hokejisté čtrnáctého Kladna bodovali potřetí za sebou a vzdálili se v boji o záchranu v poslednímu Zlínu na rozdíl osmi bodů.

Dec 30

Kladno sahalo v Třinci po senzaci, nakonec má po risku Ocelářů jen bod

Z výhry se radují také Mladá Boleslav, Plzeň, Hradec Králové a Karlovy Vary, další dva duely 37. extraligového kola se ještě hrají.

Dec 28

Lídr narazil, Třinec prohrál ve šlágru extraligy na ledě druhého Hradce Králové 1:5

Jedinou výhru hostů si připsaly Pardubice, které vyhrály 5:1 v Litvínově.