Živě: Real - Plzeň 2:1, Viktorka po sympatickém výkonu sahala po remíze

Sledujte online přenos z utkání skupinové fáze Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Viktorií Plzeň.

May 1

Real Madrid - Dortmund 2:0. Borrusia zahazovala šance, králem Evropy je Real

Sledovali jste on-line přenos z finále fotbalové Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Borussií Dortmund.

May 17

Manchester City - Real Madrid 4:0. Mistr Anglie ovládl odvetu a ve finále vyzve Inter

Sledovali jste on-line přenos z odvetného semifinále Ligy mistrů mezi Manchesterem City a Realem Madrid.

Oct 26

Inter - Plzeň 4:0. Milánští vítězstvím nad Plzní poslali Barcelonu do Evropské ligy

Sledovali jste on-line přenos z utkání pátého kola základní skupiny C v rámci Ligy mistrů mezi Interem Milán a Viktorií Plzeň.

Jul 26

Postupová kanonáda. Plzeň doma rozdrtila Helsinky 5:0 a je ve 3. předkole Ligy mistrů

Fotbalisté Plzně v domácí odvetě 2. předkola Ligy mistrů deklasovali Helsinky 5:0, navázali na vítězství 2:1 a postoupili do další fáze kvalifikace.

Jul 20

Plzeň zahájila kvalifikaci Ligy mistrů výhrou v Helsinkách

Plzeň potvrdila v úvodním utkání 2. předkola Ligy mistrů roli favorita a vyhrála v Helsinkách 2:1. Odveta se hraje příští úterý ve Štruncových sadech.

Jul 18

Los předkola Ligy mistrů: Plzni hrozí Šeriff Tiraspol, který loni šokoval Real Madrid

Fotbalisté Plzně v případě postupu přes Helsinky narazí ve 3. předkole Ligy mistrů na Maribor, nebo Šeriff Tiraspol.

Sep 19

Real Madrid zvrátil zápas v posledních čtyřech minutách a je v čele ligy

O čtvrtém vítězství v aktuálním ročníku a třetím za sebou rozhodli v 86. minutě Vinícius Junior a dvě minuty po něm Karim Benzema. Valencie neudržela vedení, které jí zajistil v 66. minutě Hugo Duro. Po první prohře v ligové sezoně je s 10…

Jul 3

Real Madrid zdolal Getafe 1:0 a odskočil Barceloně na čtyři body

Fotbalisté Realu Madrid ve 33. kole španělské ligy doma zdolali Getafe 1:0 a v čele tabulky si vytvořili čtyřbodový náskok před druhou Barcelonou.