Ledecká si během přípravy skočila na panáka, šílený Maradona se válel v bahně

May 5

Den, kdy Maradona zešílel. S Barcelonou se božský Diego loučil ohavným způsobem

Připomeňte si události finále Španělského poháru z roku 1984, které bylo posledním zápasem Diega Maradony před odchodem do Neapole.

Feb 17

Ledecká zajela v Crans Montaně druhý sjezd, po nemoci dojela čtrnáctá

Sledovali jste on-line přenos ze závodu ve sjezdu žen v rámci Světového poháru ve sjezdovém lyžování ve švýcarské Crans Montaně.

Jun 24

Tipsport nabídl první a druhé fotbalové lize partnerství za 120 milionů

Sázková společnost Tipsport nabízí za smlouvu o titulárním partnerství první a druhé fotbalové ligy 120 milionů korun.

Dec 5

Po sjezdech ovládla Goggiaová i super-G. Ledecká končí ve druhé desítce

Sledovali jsme on-line přenos ze super-G žen v rámci SP ve sjezdovém lyžování v Lake Louise.

Dec 4

Nevím, co se děje, divila se Ledecká. Nevyšel jí ani druhý sjezd, dojela na 22. místě

Po dvanáctém místě v pátečním závodu si česká hvězda dnes pohoršila a byla na dvaadvacáté příčce. Znovu vyhrála italská suverénka Sofia Goggiaová.

Nov 28

Biatlonistky špatně střílely, Davidová dojela v druhé desítce. Vyhrála Wiererová

Sledovali jsme online přenos z vytrvalostního závodu biatlonistek na 15 kilometrů v rámci první zastávky SP ve finském Kontiolahti.

Oct 20

Liga mistrů až na druhé koleji? Rýsuje se fotbalová supersoutěž pro největší kluby

Více než 12 týmů z pěti nejlepších evropských lig údajně jedná o vytvoření tzv. Evropské Premier League.