Živě: Hlaváčková, Strýcová - Klepačová, Sánchezová 6:1, 6:2. Češky hladce postupují

Sledujte online přenos ze čtvrtfinále deblového Turnaje mistryň v Singapuru mezi českým párem Hlaváčková, Strýcová a párem Klepačová, Sánchezová.

More from Aktuálně.cz / Sport

Feb 28

Další zlato pro Voborníkovou. Česká biatlonistka je už dvojnásobnou mistryní světa

Česká reprezentantka na juniorském šampionátu ovládla po sprintu i stíhací závod. Na stupně vítězů si došla s cedulí "Modlete se za Ukrajinu".

Feb 13

Zlatá Sáblíková. Česká ledová královna je opět mistryní světa, obhájila na trojce

Martina Sáblíková získala už 21. zlatou medaili ze světových šampionátů.

Feb 9

Fernstädtová je potřetí juniorskou mistryní světa, podruhé v českých barvách

Tři zlaté medaile za sebou v kategorii juniorů, v níž letos závodí naposledy, získala Anna Fernstädtová jako první skeletonistka v historii.

Oct 27

Petra Kvitová podlehla na Turnaji mistryň Japonce Naomi Ósakaové 6:7, 6:4 a 4:6. Naopak Krejčíková se Siniakovou i Strýcová byly v deblu úspěšné.

Oct 27

Debl Turnaje mistryň s českým zastoupením. Strýcová se Šu-wej postupují do semifinále

Sledovali jsme utkání čtyřhry na tenisovém Turnaji mistryň v čínském Šen-čenu, ve kterém se utkaly Strýcová a Šu-wej proti Krejčíkové se Siniakovou.

May 2

Plíškovou už netrénuje Stubbsová. Českou tenistku povede na plný úvazek Martínezová

Conchita Martínezová začala s Plíškovou spolupracovat na loňském US Open, kdy se přidala k někdejší špičkové deblistce Rennae Stubbsové.

Oct 25

České páry vlétly do Turnaje mistryň zostra. Jeden z nich bude hrát o titul

Andrea Hlaváčková s Barborou Strýcovou vyzvou v semifinále Turnaje mistryň Kateřinu Siniakovou s Barborou Krejčíkovou.