Liberec se ujal vedení v tabulce, Třinec ukončil vítěznou sérii Energie

Páteční večer patřil na čtyřech českých hokejových stadionech zápasům 16. kola hokejové extraligy.

More from Aktuálně.cz

Apr 17

Srovnáno. První vítězství ve finále hokejové extraligy mají i Pardubice

Třinečtí Oceláři sice dokázali ve třetí části smazat dvoubrankové manko, nakonec ale padli na ledě soupeře 3:6.

Mar 22

Kometa rozdrtila Litvínov a vyrovnala sérii, Třinec proti Motoru poprvé zaváhal

Brňané vyhráli ve čtvrtém čtvrtfinále play off extraligy v Litvínově 5:1 a celkově srovnali na 2:2. České Budějovice odvrátily první třinecký mečbol.

Mar 21

Třinec zdolal České Budějovice i potřetí. Kometa dramatizuje sérii s Litvínovem

Hokejisté Třince zvládli úspěšně i třetí zápas čtvrtfinálové série play off extraligy proti Českým Budějovicím.

Mar 12

Liberec otočil sérii s Olomoucí a zahraje si čtvrtfinále extraligy

Hokejisté Liberce zdolali v pátém utkání předkola play off Olomouc 4:1 a ve čtvrtfinále je čeká Sparta. Pardubice narazí na Hradec Králové.

Mar 12

Kometa je ve čtvrtfinále extraligy, Plzeň si proti Liberci vynutila pátý duel

Mladá Boleslav chyběla ve čtvrtfinále naposledy v roce 2018, kdy se ani nedostala do play off. V minulých dvou ročnících ztroskotala shodně až v semifinále na mistrovském Třinci.

Apr 23

Drama v prodloužení rozhodl Stránský. Třinec vyhrál v Liberci, Oceláři mají mečbol

Hokejisté Třince vyhráli ve čtvrtém finále extraligy na ledě Liberce 1:0 v prodloužení, v sérii vedou 3:1 na zápasy.

Apr 19

Po vysoké výhře zvládli Oceláři i úpornou bitvu. Třinec si poveze do Liberce náskok

Hokejisté Třince vyhráli i druhý zápas finále extraligy proti Liberci. O vítězství 3:1 se góly zasloužili Petr Vrána, Miloš Roman a Jack Rodewald.

Apr 18

První finále extraligy ovládl Třinec. Oceláři zničili Liberec šesti góly

Hokejisté Třince porazili v prvním finále play off extraligy Liberec 6:2 a úspěšně vykročili za obhajobou titulu z roku 2019.

Apr 28

Dobojováno, Třinec je podruhé šampionem hokejové extraligy

Třinečtí Oceláři porazili v nedělním šestém finále Liberec 4:2 a stejným skóre ovládli i celou sérii.

Apr 22

Oceláři předvedli parádní obrat. Třinec zdolal Liberec 4:1 a ve finále zase vede