Živě: Inter - Barcelona 1:1. Výsledek určily dvě branky v závěrečných minutách

Sledovali jsme utkání 4. kola základní skupiny Ligy mistrů mezi Interem Milán a Barcelonou.

Nov 7

Barcelona v Lize mistrů klopýtla, City a Lipsko už jsou v osmifinále

Fotbalisté Barcelony překvapivě prohráli ve 4. kole Ligy mistrů ve skupině H na hřišti Šachtaru Doněck 0:1.

Aug 31

Newcastle ve skupině smrti. V Lize mistrů si zahraje s PSG, Dortmundem a AC Milán

Fotbalisté Manchesteru City se při obhajobě titulu v Lize mistrů utkají ve skupině G s Lipskem, Crvenou zvezdou Bělehrad a Young Boys Bern.

Mar 8

Pařížský sen o Lize mistrů ukončil Bayern, do čtvrtfinále postoupil i AC Milán

Fotbalisté Bayernu Mnichov po úvodní výhře 1:0 porazili Paris St. Germain v domácí osmifinálové odvetě LM 2:0. Ve čtvrtfinále jsou počtvrté v řadě.

Aug 27

Plzeň rozehraje skupinu Ligy mistrů v Barceloně, poté hostí Inter Milán

Fotbalisté Plzně vstoupí do hlavní fáze Ligy mistrů ve středu 7. září v Barceloně.

Aug 26

Inter Milán po úvodních dvou výhrách v italské lize podlehl Laziu

Fotbalisté Interu Milán, kteří budou jedním ze soupeřů Plzně v Lize mistrů, podlehli ve 3. kole italské ligy na hřišti Lazia 1:3 a poprvé nebodovali.

Dec 13

Los Ligy mistrů se napoprvé nepovedl. Barca jde v Evropské lize na Neapol

Losování osmifinále fotbalové Ligy mistrů se bude opakovat. UEFA uvedla, že při prvním losu ve švýcarském Nyonu došlo k technickým chybám.

Nov 24

Fotbalisté Manchesteru City otočili v Lize mistrů duel s PSG, postupují ale oba

Fotbalisté Manchesteru City zvítězili v domácím šlágru 5. kola základní skupiny Ligy mistrů nad Paris St. Germain 2:1.

Aug 12

I Barcelona už má fotbalistu s covidem. Tým pro Ligu mistrů to však neohrozí

Koronavirus má jeden z devíti barcelonských hráčů, kteří v úterý odděleně začali přípravu na novou sezonu. Jde o posily nebo navrátilce z hostování.

Feb 25

Chelsea schytala v Lize mistrů debakl od Bayernu. Barcelona remizovala v Neapoli