Csaplár: Když Sparta dvakrát remizuje s Příbramí, něco je špatně pro český fotbal

Trenér Příbrami, která v sobotu podruhé v sezoně obrala o body pražskou Spartu, zaujal po utkání zajímavými výroky.

Nov 12

Baník - Sparta 0:1. Třaskavý duel v Ostravě, domácí tlak otupil gól Panáka

Sledovali jste on-line přenos z utkání 15. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Baníkem Ostrava a Spartou Praha.

Jul 29

Zlín - Sparta 0:1. Obhájce titulu si díky Krejčího penaltě odváží vydřené tři body

Sledovali jste on-line přenos z utkání druhého kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Zlínem a Spartou Praha.

Oct 5

Plzeň - Sparta 0:1. Letenští po 11 letech získali ve Štruncových sadech tři body

Sledovali jsme on-line přenos z utkání 15. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Viktorií Plzeň a Spartou Praha.

Jul 25

Zlín - Slavia 0:1. Sešívaní zvládli start ligy a berou hubenou výhru díky gólu Kuchty

Sledovali jsme utkání 1. kola Fortuna:Ligy mezi Zlínem a Slavií.

Apr 18

Sparta - Slovácko 1:0. Tři body pro Letenské trefil hlavou střídající Wiesner

Sledovali jsme online přenos z utkání 27. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou a Slováckem.

Jan 30

Sparta - Bohemians 0:1. Malé derby pro Klokany! Sparta doma nedala ani gól

Sledovali jsme online přenos z utkání 17. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou a Bohemians.

Dec 10

Sparta - AC Milán 0:1. Mladá sestava Sparty bojovala, ale Milánu stačil jeden gól

Sledovali jsme online přenos z utkání šestého kola základní skupiny Evropské ligy mezi Spartou Praha a AC Milán.

Nov 29

Teplice - Sparta 0:1. Letenští po dvou prohrách zabrali, stačil jediný gól Juliše