Živě: Berdych - Verdasco 4:6, 6:3, 7:5. Berdych vydřel po dvou hodinách čtvrtfinále

Sledovali jsme online přenos z osmifinále tenisového turnaje v katarském Dauhá mezi Tomášem Berdychem a Fernandem Verdaskem ze Španělska.

More from Aktuálně.cz

Feb 22

Lehečka postoupil na turnaji v Dauhá přes Ruusuvuoriho do čtvrtfinále

Tenista Jiří Lehečka postoupil na turnaji v Dauhá do čtvrtfinále.

Jan 6

Berdych se po finále v Dauhá odhlásil z Aucklandu

Tenista Tomáš Berdych se po finálové účasti na turnaji v Dauhá odhlásil z Aucklandu, kde se začne hrát v pondělí.

Jan 4

Berdych si v Dauhá zahraje finále, cesta vedla přes Itala

Tomáš Berdych si hned první týden nového roku zahraje finále turnaje ATP. V Dauhá v semifinále přehrál italského tenistu Marca Cecchinata 7:6, 6:3.

Jan 2

Berdych po boji přehrál Verdasca, v Dauhá je ve čtvrtfinále

Tomáš Berdych postoupil na tenisovém turnaji v Dauhá do čtvrtfinále, osmého nasazeného Španěla Fernanda Verdasca v druhém kole porazil 4:6, 6:3, 7:5.

Jan 2

Živě: Berdych vs. Cecchinato 7:6, 6:3. Čech opět dominoval, v Dauhá si zahraje finále

Sledujte online reportáž z tenisového turnaje v katarském Dauhá.

Dec 31

Skvělý Berdych. Český tenista zvládl návrat na kurty, v Dauhá vyřadil Kohlschreibera

Příštím soupeřem bude Fernando Verdasco, s nímž má česká jednička pozitivní bilanci 10:4, naposledy mu podlehla v roce 2010.

Jan 24

První set jsem Tomášovi ukradl, popisoval Federer. Berdycha to zlomilo, loučí se ve čtvrtfinále

Tomáš Berdych se s Australian Open loučí, ve třech setech podlehl Rogeru Federerovi.

Jan 22

Berdych zničil i Fogniniho a je v Melbourne ve čtvrtfinále. Čech už vyhlíží Federera, Djokovič končí

Melbourne - Ani Fabio Fognini nenašel recept na zastavení české laviny. Berdych v boji o finálovou osmičku znovu dominoval a na kurtu se zdržel jen dvě hodiny a jedenáct minut.

Feb 17

Plíšková zvládla za den dvě vítězství a je v Dauhá ve finále. Berdych se o něj pokusí v Rotterdamu

Rotterdam - Karolína Plíšková v semifinále tenisového turnaje v Dauhá poprvé v kariéře porazila Slovenku Dominiku Cibulkovou, k třísetové výhře 6:4, 4:6, 6:3 si pomohla 21 esy.

Jan 4

Berdych v Dauhá přehrál Veselého a je ve čtvrtfinále, na rozjetého Štěpánka čeká Djokovič

Radek Štěpánek a Tomáš Berdych postoupili na turnaji v Dauhá do čtvrtfinále. První přehrál Belgičana Arthura de Greefa, druhý krajana Jiřího Veselého.

Nov 7

Turnaj mistrů byl rozlosován. Djokovič má ve skupině bilanci 23:0, ale může potkat Berdycha

Londýn - Čerstvý první tenista světového žebříčku Brit Andy Murray je na Turnaji mistrů ve skupině Johna McEnroea. Dnešní los mu za soupeře určil Švýcara Stana Wawrinku, Japonce Keie Nišikoriho a Chorvata Marina Čiliče. Ve skupině nazvané…

Jul 31

Djokovič po Berdychovi přehrál i Monfilse a ve finále narazí v Torontu na Nišikoriho