Živě: Berdych vs. Bautista 4:6, 6:3, 3:6. Český tenista nezvládl třetí sadu

Sledovali jste finálové klání na tenisovém turnaji v katarském Dauhá.

Mar 6

Skvělá Kvitová ovládla finále v Dauhá. Podívejte se, jak porazila Muguruzaovou

Petra Kvitová ovládla finále turnaje WTA v Dauhá, když španělské soupeřce Garbiňe Muguruzaové povolila pouze tři gemy (6:2 a 6:1).

Mar 4

Kvitová si zahraje o své osmatřicáté finále. Plíšková v Dauhá po výprasku končí

Petra Kvitová porazila ve čtvrtfinále turnaje v Dauhá soupeřku Anett Kontaveitovou a po výsledky 6:3, 3:6 a 6:2 postoupila mezi nejlepší čtyřku.

Feb 29

Unavená Kvitová prohrála finále v Dauhá s rozjetou Sabalenkovou

Předloňská vítězka katarského turnaje v dnešním finále podlehla razantně hrající a výborně servírující Aryně Sabalenkovou z Běloruska dvakrát 3:6.

Feb 28

Kvitová je v Dauhá ve finále, světovou jedničku udolala ve třetím setu

Tenistka Petra Kvitová porazila v semifinále v Dauhá světovou jedničku Ashleigh Bartyovou 6:4, 2:6, 6:4 a o titul se utká s Arynou Sabalenkovou.

Jan 16

Česká pohádka. Kvitová smetla Beguovou, Berdych bleskově vyhnal z kurtu Haaseho

Berdycha teď čeká osmnáctý nasazený Diego Schwartzman z Argentiny, Kvitovou vyzve Švýcarka Bencicová.

Jan 12

Z kurtu rovnou do ledu. Kvitová byla během finále v křečích, na regeneraci není čas

Petra Kvitová může po sobotním triumfu na turnaji v Sydney sklízet samá superlativa, jenže na tuhle pozornost nemá čas.

Jan 6

Berdych se po finále v Dauhá odhlásil z Aucklandu

Tenista Tomáš Berdych se po finálové účasti na turnaji v Dauhá odhlásil z Aucklandu, kde se začne hrát v pondělí.

Jan 5

"Byl to skvělý týden." Berdych prohrál finále, ale návrat na kurty mu udělal radost

Český tenista na svém prvním turnaji po zranění zad a půlroční pauze podlehl v Dauhá Španělovi Robertu Bautistovi 4:6, 6:3 a 3:6 po dvou hodinách.

Jan 5

Jan 4

Berdych si v Dauhá zahraje finále, cesta vedla přes Itala

Tomáš Berdych si hned první týden nového roku zahraje finále turnaje ATP. V Dauhá v semifinále přehrál italského tenistu Marca Cecchinata 7:6, 6:3.