Macík a Kolomý se probili do top 10, Loprais ztratil hodinu a půl

Martin Macík mladší a Martin Kolomý se ve druhé etapě Rallye Dakar umístili v první desítce pořadí kamionů. Martin Prokop byla za top 10 jen těsně.

More from Aktuálně.cz

Jan 9

Loprais přišel na Dakaru o vedení, kamionům zkrátili etapu neukáznění diváci

Čtvrtá etapa Rallye Dakar nabídla závodníkům 631 kilometrů, z nichž bylo 299 měřených.

Jan 4

Macík vyhrál na Dakaru další etapu, do čela pořadí kamionů se vrátil Loprais

Martin Macík vyhrál mezi kamiony čtvrtou etapu na Rallye Dakar. Do čela celkového pořadí se vrátil Aleš Loprais, Jaroslav Valtr klesl na třetí místo.

Dec 31

Skvělý start českých kamionů na Dakaru. Macík vyhrál prolog, Šoltys byl čtvrtý

Martin Macík s kamionem Iveco ovládl prolog Rallye Dakar. Martin Šoltys byl s odstupem 13 sekund čtvrtý, Aleš Loprais vstoupil do závodu šestým časem.

Dec 27

Martin Macík Rallye Dakar 2022

Jan 7

Prokop se na Rallye Dakar posunul do první desítky, Macík je v kamionech čtvrtý

Rallye Dakar v úterý pokračovala třetí etapou, jíž byla smyčka se startem a cílem v Neomu. Účastníky čekal 427 měřených kilometrů.

Jan 8

Jan 17

Kolomý byl na Dakaru v etapě čtvrtý. Macík zase ztratil, Prokop osmé místo celkově udržel