Živě: Kvitová vs. Sie Su-wej 7:6, 6:2. Češka je ve čtvrtfinále, půjde na Kerberovou

Sledovali jste online reportáž z osmifinálového utkání v rámci turnaje WTA v Sydney mezi Petrou Kvitovou a Sie Su-wej.

Feb 14

Vondroušová končí v osmifinále. V duelu proti Sie Šu-wej ji trápila bolavá třísla

Turnajová devatenáctka podlehla Sie Šu-wej z Tchaj-wanu 4:6 a 2:6. Cestu do čtvrtfinále v Melbourne nenašli ani Dominic Thiem nebo Iga Šwiateková.

Feb 22

Ve finále čtyřhry v Dubaji byla v českém souboji úspěšnější Strýcová

Tenistka Barbora Strýcová s tchajwanskou spoluhráčkou Sie Šu-wej porazily ve finále v Dubaji česko-čínský pár Barbora Krejčíková, Čeng Saj-saj.

Jan 31

Strýcová se Šu-wej schytaly ve finále Australian Open debakl

Sledovali jste online reportáž z finále ženské čtyřhry na grandslamovém Australian Open.

Nov 3

Tenistka Barbora Strýcová prohrála se Sie Šu-wej ve finále čtyřhry na Turnaji mistryň v čínském Šen-čenu s Babosovou a Mladenovicovou 1:6 a 3:6.

Oct 27

Debl Turnaje mistryň s českým zastoupením. Strýcová se Šu-wej postupují do semifinále

Sledovali jsme utkání čtyřhry na tenisovém Turnaji mistryň v čínském Šen-čenu, ve kterém se utkaly Strýcová a Šu-wej proti Krejčíkové se Siniakovou.

Jul 14

Živě: Strýcová po boku Šu-wej získala první grandslamový titul v kariéře

Sledovali jsme finále ženské čtyřhry na Wimbledonu, ve kterém hrála Barbora Strýcová a Sie Šu-wej proti Gabriele Dabrowské a Sü I-fan.

Jul 12

Živě: Strýcová si po boku Šu-wej zahraje své první grandslamové finále v kariéře