Sprint v Oberhofu vyhrál Loginov, Štvrtecký na střelnici nasekal osm chyb

Nejlepší českým biatlonistou byl ve sprintu třináctý Ondřej Moravec, Michal Krčmář doběhl 35.

Mar 5

Biatlonista Krčmář byl ve sprintu v Kontiolahti devatenáctý, Jislová dvacátá

Biatlonista Michal Krčmář skončil devatenáctý ve sprintu Světového poháru v Kontiolahti a postaral se ve Finsku o nejlepší výsledek české reprezentace

Jan 7

Davidová byla v Oberhofu jedenáctá ve sprintu, Krčmář třicátý

Biatlonistka Markéta Davidová zahájila rok 2022 jedenáctým místem ve sprintu Světového poháru v Oberhofu.

Jan 29

Biatlonista Krčmář se po covidu vrátil osmým místem ve sprintu na ME

Biatlonista Michal Krčmář se po covidu vrátil k závodům osmým místem v dnešním sprintu na mistrovství Evropy.

Jan 22

Vytrvalostní závod v Anterselvě vyhrál Loginov, bodovali i tři čeští biatlonisté

Tři čeští biatlonisté bodovali ve vytrvalostním závodě SP v Anterselvě. Nejlepší byl Ondřej Moravec na 33. místě. Zvítězil Rus Alexander Loginov.

Mar 12

Českým biatlonistům se při závěrečném dílu SP nedařilo, Krčmář byl ve sprintu třicátý

Ondřej Moravec obsadil 33. místo a do stíhacího závodu se dostal i dvaapadesátý Adam Václavík.

Feb 15

Rus Loginov šokoval Francouze i Nory, čeští biatlonisté ve sprintu propadli

Čeští biatlonisté po dvou medailových závodech tentokrát na mistrovství světa neuspěli. Ve sprintu nejlepší z nich Michal Krčmář obsadil 39. místo.

Jan 19

Fourcade znovu dominoval a ovládl stíhačku. Moravec s Krčmářem si polepšili

Sledovali jsme online přenos ze stíhacího závodu mužů na 12,5 kilometrů z německého Ruhpoldingu v rámci Světového poháru 2019/2020.

Jan 10

Biatlonista Moravec se při návratu blýskl, ve sprintu byl hned za první desítkou

Zkušený reprezentant skončil díky bezchybné střelbě jedenáctý a postaral se o nejlepší umístění českých mužů v této sezoně Světového poháru.