Čeští biatlonisté zářili na střelnici, jenže je srazil mizerný běh. Vyhrál suverén Bö

Michal Krčmář, Ondřej Moravec i Jakub Štvrtecký neminuli ani jeden terč, nejlepší z nich Krčmář však skončil až na 25. pozici.

More from Aktuálně.cz / Sport

Feb 18

Českým biatlonistům poslední závod MS nevyšel. Bö dvacátým zlatem vyrovnal rekord

Michal Krčmář obsadil v závodě s hromadným startem 24. místo, Tomáš Mikyska skončil na 26. pozici.

Dec 3

Sprinty biatlonistů v Kontiolahti vyhráli Bö a Hauserová, Češi se neprosadili

Sprint biatlonistů v Kontiolahti vyhrál navzdory jedné chybě na střelnici Nor Johannes Thingnes Bö. Do stíhačky prošli jen tři Češi.

Mar 6

Sprint biatlonistů skončil domácí ostudou. Z Čechů byl nejlepší Krčmář na 39. místě

Biatlonista Michal Krčmář obsadil ve sprintu Světového poháru v Novém Městě až 39. místo a jediný z Čechů bodoval. Vyhrál Francouz Simon Desthieux.

Nov 29

Moravec opět skvělý, nechyboval ani Krčmář. České ženy znovu propadly

Biatlonista Ondřej Moravec střílel i ve druhém závodu sezony bezchybně a ve sprintu SP v Kontiolahti skončil desátý. Vyhrál Johannes Thingnes Bö.

Mar 12

Českým biatlonistům se při závěrečném dílu SP nedařilo, Krčmář byl ve sprintu třicátý

Ondřej Moravec obsadil 33. místo a do stíhacího závodu se dostal i dvaapadesátý Adam Václavík.

Mar 8

Čeští biatlonisté na medaili v masáku nezaútočili. V Novém Městě se radoval Nor Bö

V závěrečném závodu na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě skončili oba čeští biatlonisté na konci druhé desítky.

Dec 14

První stíhačku sezony ovládl suverénní Bö. Z Čechů bodoval jen Krčmář

Sledovali jsme online přenos ze stíhacího závodu mužů na 12,5 km, který se jede v rakouském Hochfilzenu.

Dec 7

Českým biatlonistům se štafeta nepodařila, skončili třináctí. Vyhrálo Norsko

Ondřej Moravec byl po střelbě vleže na šestém místě, Michal Krčmář se na posledním úseku pohyboval až na šestnácté pozici.

Dec 1

Suverén Johannes Bø znovu vládne a vítězí, nejlepším Čechem ve sprintu Krčmář

Sledujte online přenos ze sprintu mužů ve švédském Östersundu v rámci Světového poháru 2019/2020.

Jan 17

Živě: Moravec a Krčmář ve sprintu bežecky na špičku nestačili, vítězem Johannes Bö