Slavia v závěru zlomila Teplice a zvýšila náskok. Plzeň zkraje jara jen remizovala

Fotbalisté Slavie na úvod jarní části nejvyšší domácí ligy porazili Teplice 2:0. První gól vstřelil až v 83. minutě z penalty Tomáš Souček.

More from Aktuálně.cz

Oct 1

Teplice - Slavia 0:0. Červenobílí nedokázali prolomit domácí obranu

Sledovali jste on-line přenos z utkání 10. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Teplicemi a Slavií Praha.

Jul 31

Slavia - Teplice 6:0. Sešívaní zdemolovali dalšího soupeře. Dva góly vsítil Tecl

Sledujte on-line přenos z utkání šestého kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií Praha a Teplicemi.

Nov 28

Slavia přehrála Teplice 3:0 a opět odskočila Plzni o tři body, Sparta také vyhrála

Fotbalisté pražské Slavie zvítězili v 16. kole nad Teplicemi 3:0 a v čele tabulky si udržují tříbodový náskok.

Nov 4

Slavia - Haifa 1:0. Odplata se povedla. Vítězství Slavie vystřelil Kuchta

Sledujte on-line přenos z utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy mezi Slavií Praha a Maccabi Haifa.

Oct 31

Slavia - Plzeň 2:0. Krmenčík po hádce s Beauguelem přidal druhý gól Slavie

Utkání 13. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií Praha a Viktorií Plzeň jsme sledovali on-line.

Feb 18

Slavia - Leicester 0:0. V prvním duelu vládly obrany. Do Anglie se pojede bez gólů

Sledovali jsme online přenos z utkání prvního kola play off Evropské ligy mezi Slavií Praha a Leicesterem.

Dec 23

Plzeň - Slavia 0:1. Krize Viktorie pokračuje, sešívaní je obrali o všechny body

Sledovali jsme online přenos utkání 14. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Plzní a Slavií.