Zlín zvítězil na Baníku a má první vítězství pod trenérem Pivarníkem

Hosty poslal do vedení Jiráček, na jehož gól do poločasu odpověděl Baroš. Rozhodující gól vstřelil přibližně po hodině hry Poznar.

More from Aktuálně.cz

Nov 12

Baník - Sparta 0:1. Třaskavý duel v Ostravě, domácí tlak otupil gól Panáka

Sledovali jste on-line přenos z utkání 15. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Baníkem Ostrava a Spartou Praha.

Aug 17

Sparta - Ostrava 1:1. Remízová šňůra Sparty pokračuje, Baník dal gól z jediné střely

Sledovali jste on-line přenos z utkání devátého kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou Praha a Baníkem Ostrava.

May 13

Zemřel legendární fotbalista Feureisl. To, co on, dokázali už jen Koller a Baroš

Karlovarský sportovec, jenž hrál vrcholově také hokej, se zúčastnil i mistrovství světa v roce 1958, přestože působil jen ve druhé lize.

Jan 31

Napadení muže v hotelu fotbalistou Barošem se neprokázalo

Nepodařilo se prokázat, že by se Baroš jakéhokoliv přestupku dopustil.

Jul 9

Baroš pokračuje, Ostrava prodloužila smlouvu i s Laštůvkou

Baroš prodloužil s Baníkem smlouvu o rok, Laštůvka až do roku 2021.

Apr 28

Živě: Baník díky brance Baroše přehrál ve šlágru kola Spartu 3:2 a bojuje dál o záchranu

Sledujte online přenos z utkání fotbalové HET ligy mezi FC Baník Ostrava a AC Sparta Praha.

Feb 1

Fotbalisté Plzně tentokrát pět gólů nadělili. Porazili Legii Varšava, lídra polské ligy

Po dvou porážkách 0:5 se Salcburkem a 1:5 se Šanghají fotbalisté Plzně zabrali. Na soustředění ve Španělsku zdolali Legii Varšava 5:1.

Nov 25

Baroš hrdinou. Baník díky jeho gólu, který neměl platit, vyhrál poprvé po čtyřech měsících

Ostrava - Fotbalisté Ostravy porazili v dnešním utkání 15. kola první ligy Karvinou 2:1 a po čtyřech měsících se dočkali výhry.

Sep 27

Baník si spravil chuť alespoň v poháru. K postupu přes Valašské Meziříčí pomohl gólem i Baroš