Čeština

Živě Kvitová vs. Sakkariová 6:1, 6:4. Češka si s Řekyní poradila a v Miami postoupila

Sledujte online reportáž z utkání druhého kola tenisového turnaje v Miami mezi Petrou Kvitovou a Marií Sakkariovou z Řecka.

Více z Aktuálně.cz

6. 7.

Muchová - Niemeierová 1:2. Češka po velké bitvě končí v Londýně už v prvním kole

Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola ženského tenisového Wimbledonu mezi Karolínou Muchovou a Jule Niemeierovou z Německa.

31. 5.

Českou smůlu prorazila Muchová, v Paříži si zahraje ve třetím kole

Markéta Vondroušová vypadla na grandslamovém Roland Garros v druhém kole. S nasazenou devítkou Darjou Kasatkinovou z Ruska prohrála 3:6, 4:6.

28. 5.

Skvělý start Muchové. Česká tenistka si poradila se Sakkariovou, Veselý končí

Tenistka Sára Bejlek dohrála při svém debutu na Roland Garros v 1. kole, Rusce Kamille Rachimovové podlehla za necelou hodinu 0:6, 3:6.

15. 3.

Kvitová zvládla úchvatný thriller se světovou trojkou, Muchová vyhrála české derby

Petra Kvitová odvrátila v Indian Wells čtyři mečboly Jessiky Pegulaové, Karolína Muchová přehrála ve třech setech Markétu Vondroušovou.

21. 2.

Česká tenisová smršť se žene Dubají. Zazářily Plíšková, Kvitová, Krejčíková i Muchová

Z českých hráček neprošly druhým kolem jen Linda Fruhvirtová, jež podlehla Jeleně Ostapenkové, a Marie Bouzková po prohře s Jelenou Rybakinovou.

14. 6.

Na trávě se Češkám nedaří, v prvním kole prohrály Kvitová i Muchová

Tenistka Petra Kvitová nezačala travnatou část sezony úspěšně, na turnaji v Birminghamu prohrála v 1. kole s Beatriz Haddadovou Maiovou 6:7, 2:6.

25. 5.

Senzační Muchová. Češka vyřadila v Paříži světovou trojku Sakkariovou ve dvou setech

Loňskou semifinalistku grandslamu na Roland Garros dnes česká hráčka zdolala ve druhém kole dvakrát 7:6.

18. 8.

Muchová - Andreescuová 2:0. Češka přehrála chybující Kanaďanku a je ve třetím kole

Sledujte online přenos z utkání 2. kola tenisové turnaje v Cincinnati mezi Karolínou Muchovou a Biancou Andreescuovou.

9. 8.

Petra Kvitová přiznala, že je zamilovaná. Žije se svým trenérem

zena.aktualne.cz

Tenistka Petra Kvitová a její o 12 let starší trenér spolu fungují nejen jako sportovní dvojice, ale nově také jako životní.

5. 5.

Drama pro Muchovou. Česká tenistka za dvě a půl hodiny udolala Sakkariovou

Tenistka Karolína Muchová vydřela postup do čtvrtfinále antukového turnaje v Madridu.