Živě Kvitová vs. Sakkariová 6:1, 6:4. Češka si s Řekyní poradila a v Miami postoupila

Sledujte online reportáž z utkání druhého kola tenisového turnaje v Miami mezi Petrou Kvitovou a Marií Sakkariovou z Řecka.

More from Aktuálně.cz

Jun 30

Kvitová a Krejčíková jsou ve třetím kole. Plíškovou vyřadila hráčka z druhé stovky

Petra Kvitová porazila v Londýně Rumunku Bogdanovou, Barbora Krejčíková zdolala Švýcarku Golubicovou. Loňská finalistka Karolína Plíšková skončila.

Jun 14

Na trávě se Češkám nedaří, v prvním kole prohrály Kvitová i Muchová

Tenistka Petra Kvitová nezačala travnatou část sezony úspěšně, na turnaji v Birminghamu prohrála v 1. kole s Beatriz Haddadovou Maiovou 6:7, 2:6.

Apr 18

Kvitová s Plíškovou proti sobě nastoupí v prvním kole ve Stuttgartu

Hrdince kvalifikačního zápasu Billie Jean Kingové s Británií Markétě Vondroušové přisoudil los na úvod soutěže Tunisanku Ons Džabúrovou.

Mar 26

Kvitová nadělila Cornetové kanára a v Miami expresně postoupila do třetího kola

Petra Kvitová porazila na tenisovém turnaji v Miami v 2. kole Francouzku Alizé Cornetovou 6:0, 6:4. Její další soupeřkou bude Britka Johanna Kontaová.

Sep 2

Kvitová už je ve třetím kole, Plíšková končí. Podívejte se na program US Open

Projděte si program a výsledky českých hráčů a hráček na tenisovém US Open.

Aug 24

Češky proti Češkám. Plíšková i Kvitová jdou v prvním kole US Open na krajanky

Čtyři z devíti českých tenistek na US Open půjdou v prvním kole proti sobě. Muchové byla z kvalifikace přisouzena Kazaška Rybakinová.

Mar 26

Česká superjízda pokračuje. Ve čtvrtfinále v Miami jsou i Plíšková a Vondroušová

Česko má jistou semifinalistku, Karolína Plíšková a Markéta Vondroušová se teď totiž utkají spolu.

Mar 22

Kvitová jde v Miami do třetího kola. Slavila i Muchová a zahraje si s Kerberovou

Petra Kvitová s přehledem vyhrála zápas druhého kola turnaje v Miami. Marii Sakkariovou z Řecka porazila 6:1, 6:4.

Mar 10

Kvitová na Williamsovou nestačila, Plíšková je v Indian Wells ve třetím kole

Pátá nasazená Karolína Plíšková postoupila na tenisovém turnaji v Indian Wells do 3. kola po obratu v zápase s Japonkou Misaki Doiovou.