Češi září v NHL: Faksa dal dva góly, Hertl a Zacha jeden. Pastrňák v roli asistenta

Body za přihrávky si připsali i David Krejčí, Dominik Simon a Filip Chytil.

More from Aktuálně.cz

Mar 24

Pastrňák si vytvořil v NHL nové gólové maximum, skóroval i Krejčí a Hertl

David Pastrňák přispěl v NHL gólem a asistencí u trefy Davida Krejčího k výhře hokejistů Bostonu 4:2 nad Montrealem a stal se třetí hvězdou zápasu.

Jan 6

Pastrňák dvěma góly orámoval výhru Bostonu. Dvakrát se trefil i Chytil za Rangers

Obě české útočné hvězdy si připsaly druhý zásah při hře soupeře bez brankáře.

Dec 31

Zacha, Krejčí, Pastrňák. Česká souhra znovu nadchla Boston, ten ale bral jen bod

David Pastrňák vstřelil už 25. gól v sezoně, Bruins však podlehli Buffalu 3:4 v prodloužení.

Nov 20

Kanonáda v NHL. Pastrňák a Hronek dali dva góly, do sítě se trefili i další Češi

Petra Mrázka překonal dvakrát David Pastrňák a jednou David Krejčí při výhře Bostonu 6:1 nad Chicagem. Hronek pomohl dvěma góly k vítězství Detroitu.

Oct 24

Pastrňák gólem a asistencí pomohl Bostonu k výhře. Trefil se i poražený Hertl

Dominik Kubalík skóroval za Chicago při prohře 3:6 s Detroitem, za který jednou asistoval Filip Zadina.

Feb 13

Bostonu stačil proti Rangers jediný gól. Krejčí přihrával, Pastrňák nebodoval

David Krejčí si připsal desátý bod (0+10) a byl vyhlášen druhou hvězdou utkání. Předčil ho jen Jaroslav Halák, který díky 21 zákrokům vychytal nulu.

Mar 8

Pastrňák i přes prohru Bostonu znovu vede tabulku střelců NHL. Skóroval i Chytil

David Pastrňák se v čele tabulky střelců NHL osamostatnil od Alexandra Ovečkina, ale 48. gólem sezony neodvrátil prohru Bostonu 3:5 s Tampou Bay.

Feb 6

Chytil pomohl gólem k výhře Rangers, Krejčí asistoval a Pastrňák znovu mlčel

Hokejový útočník Filip se dvanáctým gólem v sezoně podílel na výhře New York Rangers nad Torontem 5:3.

Dec 15

Pastrňák dvěma góly pomohl Bostonu zlomit sérii proher. Skóroval i Krejčí

Útočník David Pastrňák přispěl v NHL dvěma góly k výhře Bostonu 4:2 na ledě Floridy a byl zvolen první hvězdou zápasu.

Nov 29

Boston - Rangers 3:2. Pastrňák srovnal a v prodloužení připravil gól pro Krejčího