Vstávání na ranní šichtu zhořkne. Využili jsme toho, že Třinec stál, těšilo Kováře

Začátek zápasu v 19 hodin se nelíbil třineckým fanouškům a první třetina semifinále proti Plzni utekla i Ocelářům. Manko tří branek už nesmazali.

More from Aktuálně.cz

Mar 23

Pardubice přetlačily Hradec počtvrté a postupují do semifinále extraligy

Hokejisté Pardubic jsou po pražské Spartě druhým semifinalistou letošního play off extraligy.

Mar 12

Liberec otočil sérii s Olomoucí a zahraje si čtvrtfinále extraligy

Hokejisté Liberce zdolali v pátém utkání předkola play off Olomouc 4:1 a ve čtvrtfinále je čeká Sparta. Pardubice narazí na Hradec Králové.

Jan 23

Djokovič trpěl. Pak ale vyrovnal rekordní sérii a je v semifinále

Dalším soupeřem srbského tenisty bude Ital Jannik Sinner, jenž vyřadil 6:4, 7:6 a 6:3 Andreje Rubljova z Ruska.

May 30

Berlusconi je zpátky v Serii A. Jeho Monza na druhý pokus prošla přes play off

Fotbalisté Monzy si poprvé v historii zahrají v Serii A. O postupu rozhodli nedělní výhrou 4:3 po prodloužení nad Pisou v odvetě play off druhé ligy.

Apr 22

Cenný triumf Třince. Oceláři vyhráli na ledě Sparty 3:2 a vedou finálovou sérii

Pražané stejně jako v předchozích utkáních o titul vedli, ale Oceláři dvěma góly ve druhé třetině otočili vývoj ve svůj prospěch.

Feb 11

Hradec vyzrál na domácí Oceláře, na lídra extraligy ztrácí už jen dva body

Hokejová extraliga pokračovala 21, kolem a několika dohrávkami. Ve šlágru kola Třinec na svém ledě nestačil na Hradec Králové.

Jan 18

Slovensko má v nominaci na olympiádu devět hokejistů z české extraligy

Devět hráčů z české extraligy se dostalo do nominace hokejistů Slovenska na únorové olympijské hry v Pekingu.

Dec 28

Lídr narazil, Třinec prohrál ve šlágru extraligy na ledě druhého Hradce Králové 1:5

Jedinou výhru hostů si připsaly Pardubice, které vyhrály 5:1 v Litvínově.

Apr 18

První finále extraligy ovládl Třinec. Oceláři zničili Liberec šesti góly

Hokejisté Třince porazili v prvním finále play off extraligy Liberec 6:2 a úspěšně vykročili za obhajobou titulu z roku 2019.

Aug 26

Třinec, Plzeň a Liberec jsou v semifinále poháru

Hokejisté Třince, Plzně a Liberce postoupili do semifinále Poháru Generali České pojišťovny.