Lídr Voráček, nálož centrů, pusto v obraně. Tak se rýsují zámořské posily pro MS

Podívejte se, kteří čeští hokejisté ze zámoří by mohli přijet na květnové mistrovství světa na Slovensku.

More from Aktuálně.cz / Sport

Apr 23

Hokejová osmnáctka na úvod mistrovství světa porazila Německo

Čeští hokejisté vstoupili do MS hráčů do 18 let vítězně. V utkání skupiny A porazili domácí Německo po obratu 4:2. Dva góly dal Jiří Kulich.

May 15

Česko - Rusko 4:0. Hokejisté zůstali před MS neporaženi a vyhráli České hokejové hry

Sledovali jsme online přenos z utkání Českých hokejových her mezi výběry Česka a Ruska.

Jan 18

Hokejové mistrovství světa v Bělorusku nebude, nabízejí se Dánsko a Slovensko

O spolupořadateli s Lotyšskem bude jednat, jako další hostitelé se nabízejí Dánové a Slováci. Ve hře je i možnost, že se MS odehraje na jednom místě.

May 24

Mistrovství světa jako NHL. Hokejové šampionáty se budou hrát na užším kluzišti

Vrcholné turnaje Mezinárodní hokejové federace se budou hrát podle jejího doporučení na užším kluzišti. Schválil to kongres IIHF v Bratislavě.

Dec 3

V širší nominaci před hokejovým MS juniorů jsou i Chytil a Zadina

V širší nominaci hokejové reprezentace před juniorským mistrovstvím světa jsou i útočníci Filip Chytil, Martin Kaut, Martin Nečas nebo Filip Zadina

Sep 27

Hokejové mistrovství světa v roce 2024 by se mělo konat v Česku!

Definitivně se bude rozhodovat o přidělení pořadatelství příští rok v květnu při mistrovství světa v Bratislavě.

Apr 30

Slovensko má v nominaci na MS dvanáct hokejistů z české extraligy

V kádru je i osmatřicetiletý útočník Ladislav Nagy z Košic, mistr světa z roku 2002 z Göteborgu