Ukázali nám, jak se to hraje, zní z Třince. Frodl by v kůži Ocelářů být nechtěl

Plzeň si veze ze Slezska náskok 2:0 a vědomí, že umí trestat chyby soupeře. Ve druhém semifinále vystřihla dvě nádherné akce do prázdné branky.

More from Aktuálně.cz

Mar 11

Třinec je ve čtvrtfinále extraligy. Liberec vyhrál v Plzni a má blíž k postupu

Hokejisté Třince postoupili jako první tým z předkola do čtvrtfinále play off extraligy.

Apr 23

Drama v prodloužení rozhodl Stránský. Třinec vyhrál v Liberci, Oceláři mají mečbol

Hokejisté Třince vyhráli ve čtvrtém finále extraligy na ledě Liberce 1:0 v prodloužení, v sérii vedou 3:1 na zápasy.

Apr 19

Po vysoké výhře zvládli Oceláři i úpornou bitvu. Třinec si poveze do Liberce náskok

Hokejisté Třince vyhráli i druhý zápas finále extraligy proti Liberci. O vítězství 3:1 se góly zasloužili Petr Vrána, Miloš Roman a Jack Rodewald.

Apr 18

První finále extraligy ovládl Třinec. Oceláři zničili Liberec šesti góly

Hokejisté Třince porazili v prvním finále play off extraligy Liberec 6:2 a úspěšně vykročili za obhajobou titulu z roku 2019.

Apr 4

Spartě se finále vzdaluje, Liberec vyhrál i druhý zápas. Boleslav s Třincem srovnala

Bílí Tygři vyhráli v Praze 3:1, dvě branky dal Michal Bulíř, který s 22 góly v play off překonal klubový rekord Petra Nedvěda.

Aug 26

Třinec, Plzeň a Liberec jsou v semifinále poháru

Hokejisté Třince, Plzně a Liberce postoupili do semifinále Poháru Generali České pojišťovny.

Jan 19

Třinec vyhrál reprízu finále s vedoucím Libercem 4:3, Brno si doma pohlídalo Plzeň

Třinečtí hokejisté zdolali doma ve 38. kole extraligy v repríze posledního finále Liberec 4:3.

Apr 28

Živě: Třinec - Liberec 4:2. Oceláři rozhodli v samém závěru a slaví druhý titul

Sledujte online přenos ze šestého utkání finálové série hokejové Tipsport extraligy mezi Třincem a Libercem.

Apr 22

Oceláři předvedli parádní obrat. Třinec zdolal Liberec 4:1 a ve finále zase vede