Neskutečný závěr v Třinci. Oceláři otočili duel s Plzní a jsou krok od finále

Domácí ještě tři minuty před koncem prohrávali 1:2, ale v 58. minutě vyrovnal Michal Kovařčík a v závěru se trefil od modré čáry Milan Doudera.

May 8

S Plzní vydřela postup až v prodloužení, teď je Fiorentina ve finále. Opět po roce

Český fotbalový reprezentant Antonín Barák je po roce s Fiorentinou znovu ve finále Evropské konferenční ligy.

Apr 28

Pardubice - Třinec 1:2pp. Oceláři jsou mistři. V druhém prodloužení zaskočili Dynamo

Sledovali jste on-line přenos ze sedmého utkání finále play off hokejové extraligy mezi Dynamem Pardubice a Oceláři Třinec.

Apr 18

Fiorentina - Plzeň 2:0. Domácí favorit druhým gólem v prodloužení pojistil postup

Sledovali jste on-line přenos z odvetného utkání čtvrtfinále fotbalové Evropské konferenční ligy mezi Fiorentinou a Viktorií Plzeň.

Apr 19

Oceláři vyhráli v Hradci i druhý zápas. Drama rozhodli gólem v prodloužení

Hokejisté Třince vyhráli v Hradci Králové i podruhé a ve finále extraligy vedou 2:0 na zápasy.

Feb 9

Čeští hokejisté zdolali díky gólu Kloka Švédsko 2:1 v prodloužení

Čeští hokejisté porazili v úvodním zápase na Švédských hrách v Malmö domácí Švédy 2:1 v prodloužení.

Sep 28

Oceláři v repríze finále rozprášili Liberec. Krejčí místo gólů sbíral asistence

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v 9. kole extraligy Litvínov 3:2 po samostatných nájezdech a udrželi se v čele soutěže.

Jul 6

Montreal oslavy Tampy nedovolil, finále NHL natáhl gólem v prodloužení

Hokejisté Montrealu porazili ve čtvrtém finálovém utkání play off NHL Tampu Bay 3:2 v prodloužení a snížili stav série na 1:3.

Apr 23

Drama v prodloužení rozhodl Stránský. Třinec vyhrál v Liberci, Oceláři mají mečbol