Živě: Slavia - Sparta 1:1. Ani druhé letošní derby nepoznalo vítěze

Sledujeme online přenos z utkání 28. kola Fortuna:ligy mezi Slavií Praha a Spartou Praha.

Sep 21

Suverénní vstup do skupiny Evropské ligy. Slavia vyhrála v Ženevě 2:0

Fotbalisté Slavie v úvodním utkání skupiny Evropské ligy vyhráli 2:0 na hřišti Servette Ženeva. Skórovali Lukáš Masopust a ve druhé půli Igoh Ogbu.

Mar 1

Pardubice - Sparta 0:2. Pražané se po zasloužené výhře posunuli do čela ligy

Sledovali jste utkání 26. kola Fortuna:Ligy mezi Pardubicemi a Spartou.

Feb 19

Šance pro Spartu. Po Slavii zaváhala i Plzeň, prohrála 0:2 na Slovácku

Pardubice vyhrály důležitý záchranářský souboj se Zlínem 2:1, důležité vítězství mají i České Budějovice, které porazily 1:0 Bohemians.

Apr 20

Slavia ovládla základní část ligy před Plzní. Sparta pohořela na Hané a ztrácí

Slavia ve 30. kole Fortuna:ligy porazila Zlín 3:0 a vyhrála základní část soutěže. Nadstavbu tak bude hrát s druhou Plzní i třetí Spartou doma.

Feb 6

Slavia - Sparta 2:0. Sešívaní zaslouženě ovládli derby a vrátili se do čela ligy

Sledovali jsme utkání 24. kola Fortuna:Ligy mezi Slavií a Spartou.

Sep 9

Uhrin: Slavii poslaly do Konferenční ligy průměrné týmy. Sparta přes Rangers postoupí

„Pražská S čekají kvalitní soupeři, ale věřím, že se do jarního play off probojují,“ říká bývalý trenér české reprezentace Dušan Uhrin starší.

Aug 2

Poslední krok do Ligy mistrů? Slavia může narazit na Kluž, Sparta na Šachtar Doněck

Slavia si v případě postupu přes Ferencváros zahraje ve 4. předkole Ligy mistrů s vítězem duelu mezi Kluží a Young Boys Bern.

May 24

Slavia má v pohárech jistotu skupiny, Sparta bude v předkole Ligy mistrů nasazená

Fotbalisté Slavie už nyní mají jako jediný český celek jistotu, že si v příští sezoně zahrají v evropských pohárech základní skupinu.