"Kulturně necitlivé." Hrdina St. Louis čelil palbě kvůli vtipkování o burkách

Překvapivě výkonný nováček Jordan Binnington má být esem St. Louis v play off hokejové NHL.

Jan 29

Rittich přispěl v NHL hokejistům Los Angeles k zisku bodu v St. Louis

David Rittich pomohl v NHL hokejistům Los Angeles 28 zákroky k zisku bodu na ledě St. Louis za prohru 3:4 v prodloužení.

Feb 12

"Byl při vědomí a hýbal končetinami." NHL vyděsil kolaps hvězdy St. Louis při zápase

Zápas hokejové NHL mezi Anaheimem a St. Louis se nedohrál. Hostující bek Jay Bouwmeester se během reklamní přestávky zhroutil.

Jul 14

Žádná arbitráž. Hrdina Stanley Cupu Binnington se upsal St. Louis na dva roky

Kanadský brankář Jordan Binnington odepsal s klubem NHL St. Louis Blues dvouletou smlouvu.

Jun 13

Vítězné blues. St. Louis přehrálo v sedmém finále Boston a slaví první triumf v NHL

Hokejisté St. Louis slaví poprvé v historii triumf v NHL. Blues zvítězili v sedmém finále na ledě Bostonu 4:1 a získali svůj premiérový Stanley Cup.

Jun 7

Je to nehorázné, stěžuje si Boston. Po chybě sudích má St. Louis Stanley Cup na dosah

Mečbol Blues zařídili vítězným gólem David Perron, trefě ale předcházel naprosto jasný faul na domácího hokejistu.

Jun 2

Boston deklasoval St. Louis sedmi góly a ve finále se ujal vedení

Útočníci David Krejčí a David Pastrňák z Bostonu jsou opět o něco blíže zisku Stanleyova poháru.

May 30

St. Louis porazilo Boston v prodloužení a srovnalo finále na 1:1

Vítězný gól vstřelil v 64. minutě obránce Carl Gunnarsson, který si připsal i nahrávku a stal se největší hvězdou večera.

May 28

Pastrňák s Krejčím vykročili ke Stanley Cupu. Boston zdolal v prvním finále St. Louis