Do smrti nezapomenu. Slováci znechutili Američanům hokej a užívali si senzaci

Slovenští hokejisté zkraje domácího mistrovství světa zcela nečekaně porazili favorizované Američany 4:1.

More from Aktuálně.cz / Sport

May 13

Slovensko - USA 5:4. Euforie v Ostravě, Slováci udeřili v prodloužení

Sledovali jste on-line přenos z utkání skupinové fáze na MS v hokeji v Ostravě mezi Slovenskem a USA.

Dec 31

Hokejisté porazili Švýcarsko, ve čtvrtfinále narazí na Kanadu

Čeští hokejisté porazili na MS dvacítek Švýcarsko 4:2, skončili v základní skupině B třetí a ve čtvrtfinále je čeká Kanada, nebo Německo.

May 23

Dvojice pro čtvrtfinále: Češi letí do Tampere za Američany, Slováci jsou ze hry venku

Zisk Lotyšů se Švýcary v základní hrací době poslal Slováky domů. Češi letí na čtvrtfinále MS do Tampere, vyzvou dosud neporažené Američany.

Feb 12

Malá náplast na debakl. Hokejisté porazili v prodloužení Švýcary

Čeští hokejisté porazili na závěr Švédských her Švýcarsko 2:1 v prodloužení a připsali si druhou výhru v turnaji. Góly dali Flek a Chlapík.

Dec 3

Nizozemci porazili USA a jsou ve čtvrtfinále. Série trvá, naposledy je potupili Češi

Fotbalisté Nizozemska porazili USA 3:1 a jsou prvními čtvrtfinalisty mistrovství světa v Kataru.

Oct 13

Hokejisté Brna porazili v prodloužení Pardubice, rozhodl v přesilovce Holík

Hokejisté Brna porazili v předehrávaném zápase 10. kola extraligy Pardubice 4:3 v prodloužení a v domácím prostředí vyhráli potřetí za sebou.

May 24

Slováci smetli Dány a zahrají si čtvrtfinále, Američané vyzvou Švýcarsko

Slováci si v přímém souboji zajistili účast ve čtvrtfinále, Dánové si v play off nezahrají. Švédové připravili o postup Lotyšsko.

Feb 15

Slováci sní dál o medaili. Vyřadili obhájce stříbra Němce a ve čtvrtfinále vyzvou USA

Z předkola hokejového turnaje postoupili i Dánové, kteří přehráli 3:2 Lotyšsko.

Jun 3

Slovensko - USA 1:6. Slováci si o medaile nezahrají, Američani jim nadělili debakl

Sledovali jsme online přenos z utkání čtvrtfinále hokejového mistrovství světa v Rize mezi Slovenskem a Spojenými státy americkými.

May 19

Poslední slovenská naděje zhasla. Američané porazili Němce a mají jisté čtvrtfinále

Slovenští hokejisté už mají jisté, že si na domácím šampionátu čtvrtfinále nezahrají. Rozhodlo o tom vítězství Američanů nad Německem 3:1.

Mar 15

Hokejisté Hradce udolali na úvod čtvrtfinále liberecké Tygry, prodloužení ukončili po dvou minutách