Útočná smršť pokračuje. Češi nastříleli Norům sedm gólů a vedou na MS skupinu

I v druhém zápase na mistrovství světa v Bratislavě předvedli Češi ofenzivní podívanou a porazili Nory 7:2.

More from Aktuálně.cz / Sport

Feb 15

Francouzi vyhráli na MS smíšenou štafetu dvojic, čeští biatlonisté byli desátí

Smíšenou štafetu dvojic na biatlonovém mistrovství světa podruhé vyhrála Francie.

Jan 7

Čeští biatlonisté zahájili MS 14. místem ve smíšené štafetě, vyhrála Francie

Sledovali jste on-line přenos ze smíšené štafety biatlonistů v rámci mistrovství světa v Novém Městě na Moravě.

Aug 26

Úspěch českých biatlonistů. Junioři získali na letním MS kompletní sadu medailí

Supersprint juniorů vyhrál Vítězslav Hornig před Tomášem Mikyskou, bronz mezi juniorkami vybojovala Tereza Voborníková.

Mar 8

Čeští biatlonisté na medaili v masáku nezaútočili. V Novém Městě se radoval Nor Bö

V závěrečném závodu na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě skončili oba čeští biatlonisté na konci druhé desítky.

Feb 15

Rus Loginov šokoval Francouze i Nory, čeští biatlonisté ve sprintu propadli

Čeští biatlonisté po dvou medailových závodech tentokrát na mistrovství světa neuspěli. Ve sprintu nejlepší z nich Michal Krčmář obsadil 39. místo.

Dec 7

Českým biatlonistům se štafeta nepodařila, skončili třináctí. Vyhrálo Norsko

Ondřej Moravec byl po střelbě vleže na šestém místě, Michal Krčmář se na posledním úseku pohyboval až na šestnácté pozici.