Zámořská posila Faksa má zvrátit českou mizérii na vhazování

Česká hokejová reprezentace má zatím na mistrovství světa v Bratislavě problémy na vhazování, pomoci má útočník Dallasu Radek Faksa.

More from Aktuálně.cz

Apr 4

Faksa proti Edmontonu odehrál nejlepší zápas v sezoně. Poprvé v ročníku v jednom utkání nasbíral víc než jeden bod a výrazně se podepsal pod prodloužení aktuálně nejdelší vítězné série v lize.

Mar 12

NHL se vrátí do Prahy. Příští ročník v ní začne i s českou hvězdou

V O2 areně se 4. a 5. října představí hráči Buffala Sabres a New Jersey Devils.

May 3

Tohle jsem ještě neviděl, opěvují českou naději. Přitahuje srovnání s hvězdami NHL

Český talent Michael Hrabal by mohl být největší brankářskou hvězdou příštího draftu hokejové NHL.

Nov 13

Zbořil svým prvním gólem v NHL zařídil výhru Bostonu. Detroitu české body nestačily

Jakub Zbořil vstřelil v utkání Bostonu proti Buffalu vítězný gól. To branky Filipa Chytila ani Dominika Kubalíka s Filipem Hronkem k výhrám nevedly.

Jul 13

Trh v NHL: Kubalík rozšířil českou kolonii, největší hvězda překvapila

Severoamerická NHL vstoupila do divokého období. Ve středu v 18:00 českého času se otevřel trh s volnými hokejisty.

Mar 27

Česká noc v NHL. Pastrňák a Nečas dali po gólu a asistenci, skórovali i další Češi

Tomáš Hertl dvěma asistencemi pomohl San Jose k výhře 4:1 nad Anaheimem. Devátou prohru Ducks v řadě neodvrátil ani brankář Lukáš Dostál.