Krásný zápas Švýcarů se Švédy rozhodl Ekman-Larsson, Italové dali první gól na MS

Hokejisté Ruska prohrávali na MS v hokeji po první třetině s Lotyšskem. Nakonec ale ve druhé části skóre otočili.

Dec 8

Češi si zahrají o finále. Florbalisté porazili na mistrovství světa Lotyšsko

Čeští florbalisté porazili ve čtvrtfinále mistrovství světa v Helsinkách Lotyšsko 9:1 a v pátek je čeká od 17:45 SEČ souboj o finále s Finskem.

May 15

Česko - Rusko 4:0. Hokejisté zůstali před MS neporaženi a vyhráli České hokejové hry

Sledovali jsme online přenos z utkání Českých hokejových her mezi výběry Česka a Ruska.

Jul 12

Česko září na MS v inline hokeji. O zlato budou hrát muži i ženy

Čeští inline hokejisté porazili na mistrovství světa organizace FIRS ve Španělsku v semifinálovém utkání Kanadu těsně 3:2.

May 24

Česko bude v roce 2024 hostit MS v hokeji. Zatím počítá s Prahou a Ostravou

IIHF na svém kongresu rozhodla, že v roce 2024 uspořádá mistrovství světa v hokeji Česká republika.

May 16

Živě: Česko - Lotyšsko 6:3. Hokejisté po mizerném úvodu otočili a berou třetí výhru

Sledujte online přenos z utkání mezi Českem a Lotyšskem v rámci MS v hokeji 2019 na Slovensku.

May 10

Češi jsou stoprocentní a vedou skupinu. Projděte si program a výsledky MS v hokeji

Podívejte se na program, výsledky a statistiky MS v hokeji 2019, které se bude od 10. května hrát v Bratislavě a Košicích.

May 2

Češi jen dotahovali. Hokejisté podlehli v domácí přípravě na MS Finsku 2:3

Závěrečné vteřiny patřily Radko Gudasovi. Osmadvacet sekund před koncem snížil a měl i šanci na vyrovnání, jenže finskou branku minul.