Serena je špatná osobnost, řekl Thiem. Federer ho chápal, ale neubránil se smíchu

Rakušan Dominic Thiem promluvil o kontroverzním incidentu, který se odehrál v neděli na pařížském Roland Garros.

Nadal nebude na Roland Garros obhajovat titul, chybět bude poprvé po 19 letech

Tenista Rafael Nadal se kvůli zranění kyčle odhlásil z Roland Garros.

May 5

Tohle bude chvíli trvat, smutní Nadal. Přijde o Řím, v ohrožení je i Roland Garros

Španělský tenista Rafael Nadal kvůli přetrvávajícím problémům s kyčlí vynechá i turnaj série Masters v Římě.

Jun 5

Drtivé finále. Fenomén Nadal vládne i v šestatřiceti, French Open vyhrál počtrnácté

Rafael Nadal získal 22. grandslamový titul kariéry a potvrdil pozici nejlepšího tenisty všech dob.

Oct 11

Nadal v klukovské euforii a nechápající Djokovič. To bylo finále Roland Garros

Rafael Nadal získal třináctý titul z French Open. Podívejte se, jak v pařížském finále rozebral Novaka Djokoviče.

Oct 11

Neporazitelný král. Nadal ve finále French Open smetl Djokoviče a dorovnal Federera

Rafael Nadal potřinácté vyhrál grandslamové Roland Garros. Král pařížské antuky ve finále porazil světovou jedničku Novaka Djokoviče 6:0, 6:2 a 7:5.

Oct 7

Djokovič a Tsitsipas si zahrají o finále Roland Garros

Řecký tenista Stefanos Tsitsipas je po vítězství 7:5, 6:2, 6:3 nad Rusem Andrejem Rubljovem poprvé v semifinále Roland Garros.

Sep 8

Bartyová vynechá po US Open i obhajobu titulu na Roland Garros

Australská tenistka Ashleigh Bartyová nebude na Roland Garros obhajovat loňský titul.

Mar 17

Roland Garros se bude hrát až na podzim, antukový grandslam přeložili za US Open

Tenisový grandslam Roland Garros byl kvůli pandemii koronaviru přeložen na přelom září a října. Původně měl pařížský turnaj začít 24. května.

Jan 31

Djokoviče ve finále Australian Open vyzve Dominic Thiem

Rakušan Dominic Thiem v semifinále tenisového Australian Open porazil 3:6, 6:4, 7:6 a 7:6 Němce Alexandera Zvereva a je potřetí ve finále grandslamu.