Živě: Nadal - Thiem 6:3, 5:7, 6:1, 6:1. Španěl ovládl další finále Roland Garros

Sledovali jste online reportáž z finálového utkání mužské dvouhry na grandslamovém Roland Garros.

More from Aktuálně.cz / Sport

May 18

Nadal nebude na Roland Garros obhajovat titul, chybět bude poprvé po 19 letech

Tenista Rafael Nadal se kvůli zranění kyčle odhlásil z Roland Garros.

May 5

Tohle bude chvíli trvat, smutní Nadal. Přijde o Řím, v ohrožení je i Roland Garros

Španělský tenista Rafael Nadal kvůli přetrvávajícím problémům s kyčlí vynechá i turnaj série Masters v Římě.

Jun 5

Drtivé finále. Fenomén Nadal vládne i v šestatřiceti, French Open vyhrál počtrnácté

Rafael Nadal získal 22. grandslamový titul kariéry a potvrdil pozici nejlepšího tenisty všech dob.

Oct 11

Nadal v klukovské euforii a nechápající Djokovič. To bylo finále Roland Garros

Rafael Nadal získal třináctý titul z French Open. Podívejte se, jak v pařížském finále rozebral Novaka Djokoviče.

Oct 11

Neporazitelný král. Nadal ve finále French Open smetl Djokoviče a dorovnal Federera

Rafael Nadal potřinácté vyhrál grandslamové Roland Garros. Král pařížské antuky ve finále porazil světovou jedničku Novaka Djokoviče 6:0, 6:2 a 7:5.

Oct 7

Djokovič a Tsitsipas si zahrají o finále Roland Garros

Řecký tenista Stefanos Tsitsipas je po vítězství 7:5, 6:2, 6:3 nad Rusem Andrejem Rubljovem poprvé v semifinále Roland Garros.