Vondroušová poprvé vyhrála na trávě. Plíšková na ni čeká již ve třetím kole

Markéta Vondroušová porazila v Eastbourne Číňanku Čeng Saj-Saj. Karolína Plíšková uspěla proti Margaritě Gasparjanové a je ve třetím kole.

Aug 13

Plíšková prošla v Torontu do semifinále. Zápas s Číňankou otočila

Karolína Plíšková je na tenisovém turnaji v Torontu v semifinále. Nasazená čtrnáctka vyřadila čínskou soupeřku Čeng Čchin-wen po výhře 4:6, 6:4, 6:4.

Jun 3

Plíšková - Stephensová. Česká jednička uhrála jen šest gemů, s French Open se loučí

Utkání druhého kola tenisového French Open mezi Karolínou Plíškovou a Sloane Stephensovou jsme sledovali v online přenosu.

Mar 26

Plíšková - Čeng 2:0. Česká tenistka v Miami zaslouženě postupuje

V online přenosu jsme sledovali 3. kolo tenisového turnaje WTA v Miami mezi Karolínou Plíškovou a Číňankou Čeng Saj-saj.

Feb 1

Karolína Plíšková a Vondroušová jsou v Melbourne ve 3. kole, dařilo se i Muchové

Z českých tenistek dnes v Austrálii neuspěla jen Kristýna Plíšková, jež nestačila na šestatřicetiletou ruskou veteránku Veru Zvonarevovou.

May 10

Turnaj plný českých hvězd. Ve Stromovce bude hrát i Karolína Plíšková

Tenisový turnaj O pohár prezidenta ČTS dostává hvězdné obsazení. Na pražské Spartě přislíbily účast i světová trojka Karolína Plíšková a její sestra K

Sep 15

Dokonalý český triumf. Plíšková vyhrála turnaj v Čeng-čou, trofej má i Peschkeová

Na okruhu WTA letos získala rodačka z Loun už čtvrtý titul a celkově patnáctý v kariéře.

Jun 28

Plíšková rozdrtila i Bertensovou, v Eastbourne si zahraje o titul

Karolína Plíšková porazila v semifinále turnaje v Eastbourne Kiki Bertensovou. V sobotním finále vyzve Angelique Kerberovou.

May 26

Vondroušová a Plíšková jsou ve druhém kole French Open, končí Kerberová

Markéta Vondroušová a Karolína Plíšková postoupily do druhého kola French Open, naopak Jiří Veselý končí.