Rafael Nadal je světovou dvojkou, přesto může na aktuálního krále a obhájce titulu Novaka Djokoviče narazit už v semifinále.

More from Aktuálně.cz / Sport

Jun 7

Alcaraz v pětisetové bitvě porazil Sinnera, finále čeká i na Siniakovou

V nedělním finále mužské dvouhry se Carlos Alcaraz střetne s Alexanderem Zverevem. Ve čtyřhře si o titul zahraje Kateřina Siniaková.

Jul 16

Alcaraz utnul Djokovičovu vládu, je králem Wimbledonu. Finále trvalo téměř pět hodin

Španělský tenista Carlos Alcaraz zdolal ve finále Wimbledonu Novaka Djokoviče 1:6, 7:6, 6:1, 3:6, 6:4 a ukončil po pěti letech jeho vládu na turnaji.

Nov 6

Dánský teenager v Paříži dokonal famózní jízdu. Ve finále porazil Djokoviče

Devatenáctiletý dánský tenista Holger Rune získal v Paříži první titul na turnaji Masters v kariéře.

Sep 12

Alcaraz ve finále US Open přetlačil Ruuda. V 19 letech bude nejmladší jedničkou

Carlos Alcaraz v utkání hvězd nastupující generace zdolal Caspera Ruuda 6:4, 2:6, 7:6, 6:3. Finále US Open trvalo bezmála tři a půl hodiny.

Jul 10

Djoković posedmé ovládl Wimbledon, v počtu grandslamových titulů stíhá Nadala

Srbský tenista Novak Djoković porazil Australana Nicka Kyrgiose 4:6, 6:3, 6:4, 7:6 a získal ve Wimbledonu titul počtvrté za sebou a posedmé celkově.

May 31

Epická bitva pro Nadala. Španělský tenista porazil Djokoviče a je v semifinále

Rafael Nadal porazil ve strhující bitvě ve čtvrtfifinále Roland Garros světovou jedničku a úřadujícího šampiona Srba Novaka Djokoviče.

May 7

Devatenáctiletá senzace je k nezastavení. Alcaraz po Nadalovi porazil i Djokoviče

Španělský tenista si po maratonské výhře nad světovou jedničkou zahraje v Madridu o titul.

Oct 11

Neporazitelný král. Nadal ve finále French Open smetl Djokoviče a dorovnal Federera

Rafael Nadal potřinácté vyhrál grandslamové Roland Garros. Král pařížské antuky ve finále porazil světovou jedničku Novaka Djokoviče 6:0, 6:2 a 7:5.

Sep 9

Nadal porazil v úchvatném finále Medveděva a počtvrté vyhrál US Open

Španělský tenista celkově získal devatenáctý grandslamový titul a už jen jeden ztrácí na Rogera Federera.

Jul 12

Rekordman Federer je po bitvě s Nadalem ve finále Wimbledonu, vyzve Djokoviče

Roger Federer zdolal v duelu dlouholetých rivalů Španěla Rafaela Nadala 7:6, 1:6, 6:3, 6:4.

Jul 14

České finále ovládla Krejčíková se Siniakovou a na Wimbledonu slaví druhý grandslamový titul v řadě