Wimbledon čelí odporu kvůli křivdě na Nadalovi. Zvýraznil ji nesmírně krutý los

Rafael Nadal je světovou dvojkou, přesto může na aktuálního krále a obhájce titulu Novaka Djokoviče narazit už v semifinále.

Jul 16

Alcaraz utnul Djokovičovu vládu, je králem Wimbledonu. Finále trvalo téměř pět hodin

Španělský tenista Carlos Alcaraz zdolal ve finále Wimbledonu Novaka Djokoviče 1:6, 7:6, 6:1, 3:6, 6:4 a ukončil po pěti letech jeho vládu na turnaji.

Mar 29

Čechy čekají Nadal, Alcaraz či Djokovič. Lehečka může porazit každého, říká kapitán

Čeští tenisté se utkají na finálovém turnaji Davisova poháru ve skupině C ve Valencii se Španělskem, Srbskem a Jižní Koreou. Rozhodl o tom dnešní los.

Sep 12

Alcaraz ve finále US Open přetlačil Ruuda. V 19 letech bude nejmladší jedničkou

Carlos Alcaraz v utkání hvězd nastupující generace zdolal Caspera Ruuda 6:4, 2:6, 7:6, 6:3. Finále US Open trvalo bezmála tři a půl hodiny.

Jul 10

Djoković posedmé ovládl Wimbledon, v počtu grandslamových titulů stíhá Nadala

Srbský tenista Novak Djoković porazil Australana Nicka Kyrgiose 4:6, 6:3, 6:4, 7:6 a získal ve Wimbledonu titul počtvrté za sebou a posedmé celkově.

Jul 11

Djokovič triumfem ve Wimbledonu dohnal Federera a Nadala

Novak Djokovič po výhře 6:7, 6:4, 6:4, 6:3 na Berrettinim potřetí v řadě ovládl Wimbledon a 20. grandslamovým titulem vyrovnal Federera a Nadala.

Jul 10

Djokovič pádí za třetím titulem ve Wimbledonu v řadě, Peschkeové finále uniklo

Poslední překážkou pro Djokoviče bude v neděli Ital Matteo Berrettini.

Jun 13

Djokovič velkolepě otočil finále French Open, má devatenáctý grandslamový titul

Srbský tenista už zaostává jen o jeden triumf na turnajích velké čtyřky za Rafaelem Nadalem a Rogerem Federerem.

Oct 11

Nadal v klukovské euforii a nechápající Djokovič. To bylo finále Roland Garros

Rafael Nadal získal třináctý titul z French Open. Podívejte se, jak v pařížském finále rozebral Novaka Djokoviče.

Oct 11

Neporazitelný král. Nadal ve finále French Open smetl Djokoviče a dorovnal Federera

Rafael Nadal potřinácté vyhrál grandslamové Roland Garros. Král pařížské antuky ve finále porazil světovou jedničku Novaka Djokoviče 6:0, 6:2 a 7:5.