Já a favoritka Wimbledonu? Tyhle sázkovky by měli zavřít, nechápe Plíšková

Suverenitu, se kterou v minulém týdnu dobyla turnajový titul v Eastbourne, si Karolína Plíšková do Wimbledonu zatím nepřenesla.

Jun 28

Siniaková si v Bad Homburgu zahraje čtvrtfinále, Plíšková v Eastbourne neuspěla

Česká tenistka Kateřina Siniaková ve druhém kole turnaje v Bad Homburgu porazila 6:2, 6:4 Jevgeniju Rodinovou z Ruska a postoupila do čtvrtfinále.

Jul 5

Karolína Plíšková a Muchová jsou ve čtvrtfinále Wimbledonu, Krejčíková končí

Karolína Plíšková i Karolína Muchová postoupily do čtvrtfinále Wimbledonu, Barbora Krejčíková ve čtvrtém kole skončila.

May 10

Turnaj plný českých hvězd. Ve Stromovce bude hrát i Karolína Plíšková

Tenisový turnaj O pohár prezidenta ČTS dostává hvězdné obsazení. Na pražské Spartě přislíbily účast i světová trojka Karolína Plíšková a její sestra K

Feb 19

Plíšková - Mladenovicová 2:0. Česká jednička sfoukla soupeřku a je ve čtvrtfinále

Sledovali jsme online přenos z osmifinále tenisového turnaje v Dubaji mezi Karolínou Plíškovou a Kristinou Mladenovicovou z Francie.

Jan 23

Plíšková se pomstila nepříjemné Němce, favorizované české deblistky jdou dál

Karolína Plíšková ani ve druhém kole Australian Open neztratila set, když Němku Lauru Siegemundovou vyřadila po setech 6:3, 6:3.

Aug 8

Karolína Plíšková s Kontaveitovou nezaváhala, v Torontu je ve čtvrtfinále

Česká tenistka Karolína Plíšková si na turnaji v Torontu poradila 6:3, 7:5 s Anett Kontaveitovou z Estonska a postoupila do čtvrtfinále.

Jun 26

Suverénní Plíšková povolila Mertensové jen tři gemy. V Eastbourne je ve čtvrtfinále

Dokonalá pomsta se v osmifinále turnaje v Eastbourne povedla Karolíně Plíškové, když 6:1 a 6:2 vyprášila Belgičanku Elise Mertensovou.

May 14

Karolína Plíšková je Římě v osmifinále, české derby pro Vondroušovou,

Karolína Plíšková postoupila na antukovém turnaji v Římě do osmifinále. Ve druhém kole zdolala Australanku Ajlu Tomljanovicovou 6:3, 6:3.