Živě: Strýcová - Kontaová 7:6, 6:1. Češka chybující soupeřku přehrála a postupuje

Sledovali jsme čtvrtfinálové utkání ženské dvouhry ve Wimbledonu mezi Barborou Strýcovou a Johannou Kontaovou.

Sep 3

Česká jízda v New Yorku pokračuje. Muchová je na US Open už ve čtvrtfinále

Karolína Muchová zvládla třísetovou bitvu s Číňankou Wang Sin-jü na kurtu Louise Armstronga a postoupila do čtvrtfinále US Open.

Mar 15

Kvitová zvládla úchvatný thriller se světovou trojkou, Muchová vyhrála české derby

Petra Kvitová odvrátila v Indian Wells čtyři mečboly Jessiky Pegulaové, Karolína Muchová přehrála ve třech setech Markétu Vondroušovou.

Feb 21

Česká tenisová smršť se žene Dubají. Zazářily Plíšková, Kvitová, Krejčíková i Muchová

Z českých hráček neprošly druhým kolem jen Linda Fruhvirtová, jež podlehla Jeleně Ostapenkové, a Marie Bouzková po prohře s Jelenou Rybakinovou.

Jul 18

Kvitová - Džabúrová. Česká lvice je ve čtvrtfinále, rozhodující set okořenila kanárem

Sledovali jste on-line přenos z utkání osmifinále ženského tenisového turnaje v Cincinnati mezi Petrou Kvitovou a Ons Džabúrovou z Tuniska.

Jun 14

Na trávě se Češkám nedaří, v prvním kole prohrály Kvitová i Muchová

Tenistka Petra Kvitová nezačala travnatou část sezony úspěšně, na turnaji v Birminghamu prohrála v 1. kole s Beatriz Haddadovou Maiovou 6:7, 2:6.

Sep 1

Kvitová za hodinu prolétla prvním kolem US Open a čeká ji české derby, Muchová končí

Petra Kvitová na úvod US Open za pouhých 61 minut smetla Polonu Hercogovou a ve druhém kole narazí na Kristýnu Plíškovou.

May 4

Muchová - Sakkariová 2:1. Česká hráčka po velkém boji postupuje do čtvrtfinále

Sledovali jsme osmifinále turnaje WTA v Madridu mezi Karolínou Muchovou a Marií Sakkariovou z Řecka.

Mar 28

České levačky v Miami řádily. Kvitová smetla Kontaovou, dál jde i Vondroušová

Jen tři gemy povolila česká tenistka Petra Kvitová Britce Johanně Kontaové ve třetím kole turnaje v Miami a postoupila už do osmifinále.

Feb 15

Muchová - Mertensová 7:6, 7:5. Česká tenistka si zahraje čtvrtfinále Australian Open