Živě: Strýcová po boku Šu-wej získala první grandslamový titul v kariéře

Sledovali jsme finále ženské čtyřhry na Wimbledonu, ve kterém hrála Barbora Strýcová a Sie Šu-wej proti Gabriele Dabrowské a Sü I-fan.

More from Aktuálně.cz

May 3

Strýcová při comebacku vypadla v Madridu ve čtvrtfinále čtyřhry

Tenistka Barbora Strýcová při krátkodobém comebacku na WTA Tour vypadla na turnaji v Madridu ve čtvrtfinále čtyřhry.

Feb 22

Ve finále čtyřhry v Dubaji byla v českém souboji úspěšnější Strýcová

Tenistka Barbora Strýcová s tchajwanskou spoluhráčkou Sie Šu-wej porazily ve finále v Dubaji česko-čínský pár Barbora Krejčíková, Čeng Saj-saj.

Jan 31

Strýcová se Šu-wej schytaly ve finále Australian Open debakl

Sledovali jste online reportáž z finále ženské čtyřhry na grandslamovém Australian Open.

Jan 29

Strýcová je na Australian Open ve finále čtyřhry, Halepová a Muguruzaová nezaváhaly

Tenistka Barbora Strýcová si zahraje ve čtyřhře o titul na grandslamovém Australian Open.

Nov 3

Tenistka Barbora Strýcová prohrála se Sie Šu-wej ve finále čtyřhry na Turnaji mistryň v čínském Šen-čenu s Babosovou a Mladenovicovou 1:6 a 3:6.

Oct 27

Debl Turnaje mistryň s českým zastoupením. Strýcová se Šu-wej postupují do semifinále

Sledovali jsme utkání čtyřhry na tenisovém Turnaji mistryň v čínském Šen-čenu, ve kterém se utkaly Strýcová a Šu-wej proti Krejčíkové se Siniakovou.