Komentář: Nová Sparta? Mladičký mazák Krejčí, geniální padouch Kanga či palič Kozák

Stejně jako po Slovácku neměla být zatracena, není po vítězství nad Jabloncem na místě ani adorace.

Mar 6

Bouzková - Sorribesová 2:0. Češka po famózním výkonu prosvištěla do druhého kola

Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola tenisového turnaje v Indian Wells mezi Marií Bouzkovou a Sarou Sorribesovou ze Španělska.

Feb 25

Sparta rozhodla na Slovácku ve druhé půli, rozhodčí rozdal dvanáct žlutých karet

Sparta zareagovala na Slavii a po vítězství 3:1 na Slovácku dále vede tabulku o čtyři body. Veljko Birmančevič zapsal gól i asistenci.

Dec 9

Sparta - Jablonec 3:0. Letenští i o deseti uhájili jasnou výhru

Sledovali jste on-line přenos z utkání 18. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou Praha a Jabloncem.

Feb 19

Šance pro Spartu. Po Slavii zaváhala i Plzeň, prohrála 0:2 na Slovácku

Pardubice vyhrály důležitý záchranářský souboj se Zlínem 2:1, důležité vítězství mají i České Budějovice, které porazily 1:0 Bohemians.

Jan 19

Sparta - Jablonec 3:0. Letenští po skvělé druhé půli berou tři body a stahují rivaly

Feb 11

Sparta ve šlágru 21. ligového kola hostí Plzeň, Slavia hraje na Slovácku

Nedělní souboj fotbalistů třetí Sparty s vedoucí Plzní bude vrcholem 21. ligového kola. Druhá Slavia ve stejný den hraje na Slovácku.