Slavia přežila klinickou smrt. Olomouc v nastaveném čase zahodila penaltu

Coufalova paráda z kraje zápasu přinesla Slavii ve 3. kole fotbalové Fortuna:Ligy tři body.

More from Aktuálně.cz / Sport

Sep 21

Suverénní vstup do skupiny Evropské ligy. Slavia vyhrála v Ženevě 2:0

Fotbalisté Slavie v úvodním utkání skupiny Evropské ligy vyhráli 2:0 na hřišti Servette Ženeva. Skórovali Lukáš Masopust a ve druhé půli Igoh Ogbu.

Dec 4

Olomouc - Slavia 0:1. Sešívaným stačila na Hané k výhře jediná branka

Sledovali jsme on-line přenos z utkání 17. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Olomoucí a Slavií Praha.

Jul 25

Zlín - Slavia 0:1. Sešívaní zvládli start ligy a berou hubenou výhru díky gólu Kuchty

Sledovali jsme utkání 1. kola Fortuna:Ligy mezi Zlínem a Slavií.

Dec 16

Sparta je v osmifinále fotbalové Ligy mistryň, Slavia krutě vypadla

Slávistky hrály Ligu mistryň posedmé za sebou, jejich maximem je účast ve čtvrtfinále.

Sep 26

Slavia - Slovácko 3:0. Sešívaní objevili nečekaného střelce a jsou zpět na čele ligy

Sledujeme online přenos utkání 5. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií a Slováckem.

Mar 11

Fotbalová liga pokračuje, ale dvě kola budou bez diváků. Slavia na jednání nepřijela

Po reprezentační přestávce Ligová fotbalová asociace, která české profesionální soutěže řídí, situaci znovu vyhodnotí.

Sep 17

Slavia získala na Interu první bod. Program, výsledky a tabulky fotbalové Ligy mistrů

Podívejte se v přehledné grafice na výsledky, tabulky i program fotbalové Ligy mistrů 2019/2020.

Aug 28

Živě: Slavia - Kluž 1:0. Pražané vyhráli i odvetu a postupují do Ligy mistrů

Sledovali jsme odvetné utkání 4. předkola Ligy mistrů mezi Slavií a Kluží.

Jul 28

Živě: Slavia - Olomouc 1:0. Sigma v závěru neproměnila penaltu a odjíždí bez bodu

Sledovali jsme utkání třetího kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií a Olomoucí.