Fotbalisté Liverpoolu po čtrnácti letech vyhráli Superpohár UEFA

Vítěz Ligy mistrů v Istanbulu v souboji s úřadujícím šampionem Evropské ligy Chelsea zvítězil 5:4 v penaltovém rozstřelu.

Feb 20

Ženeva je prvním šampionem Ligy mistrů mimo sever. Lakatoš vyhrál bodování

Hokejisté Ženevy porazili v Lize mistrů švédskou Skellefteu 3:2 a poprvé ovládli tuto mezinárodní soutěž. Finále řídili čeští čároví rozhodčí.

May 29

Při finále Ligy mistrů bylo přes 200 lidí zraněno, Liverpool žádá vyšetřování

Francouzská policie zadržela při finále fotbalové Ligy mistrů v Paříži 105 lidí, 238 fanoušků utrpělo lehká zranění.

May 29

Objednejte si hotel v Istanbulu, láká Klopp fanoušky na příští finále Ligy mistrů

Trenér Liverpoolu Jürgen Klopp zůstává i přes porážku ve finále LM s Realem Madrid optimistický. Věří, že si Liverpool zahraje o trofej i za rok.

Mar 18

Real vyzve ve čtvrtfinále Ligy mistrů Chelsea, Liverpool čeká Benfica

Fotbalisté Realu Madrid se ve čtvrtfinále Ligy mistrů utkají s obhájcem Chelsea. Loňský finalista Manchester City narazí na Atlético Madrid.

May 13

Finále bude v dračím doupěti. Istanbul přišel o vyvrcholení Ligy mistrů

Zápas o nejcennější klubovou trofej mezi Manchesterem City a Chelsea bude 29. května hostit Porto.

Nov 25

Sestřihy Ligy mistrů: Bayern a City postupují, Liverpool doma padl s Atalantou

Fotbalisté Bayernu Mnichov a Manchesteru City jsou dalšími jistými osmifinalisty Ligy mistrů.

Aug 20

Zděšení v Liverpoolu? Zpátky je nešťastník, který tým potopil ve finále Ligy mistrů

Německý gólman Loris Karius znovu trénuje s Reds, vrátil se z hostování v Besiktasi. I v Turecku ale předvedl nepochopitelné minely.