Obrovské drama v Turecku. Statečnou Spartu dorazil až Novák v sedmé minutě nastavení

Fotbalisté Sparty prohráli na půdě Trabzonsporu 1:2 a končí ve třetím předkole Evropské ligy.

Sep 21

Suverénní vstup do skupiny Evropské ligy. Slavia vyhrála v Ženevě 2:0

Fotbalisté Slavie v úvodním utkání skupiny Evropské ligy vyhráli 2:0 na hřišti Servette Ženeva. Skórovali Lukáš Masopust a ve druhé půli Igoh Ogbu.

Mar 1

Pardubice - Sparta 0:2. Pražané se po zasloužené výhře posunuli do čela ligy

Sledovali jste utkání 26. kola Fortuna:Ligy mezi Pardubicemi a Spartou.

Feb 23

Fotbalisté Lazia uhájili v Kluži postup do osmifinále Evropské konferenční ligy

Fotbalisté Lazia Řím v odvetě úvodního kola play off Evropské konferenční ligy remizovali 0:0 na hřišti Kluže a uhájili postup do osmifinále.

Sep 10

Fotbalisté Slavie vstoupí do poháru ve Velvarech, Sparta na hřišti Líšně

Finalista uplynulého ročníku Plzeň přivítá ve 3. kole druholigovou Příbram.

Aug 15

Fotbalisté Lipska vstoupili do německé ligy překvapivou prohrou 0:1 v Mohuči

Fotbalisté vicemistrovského Lipska v úvodním kole německé ligy překvapivě prohráli 0:1 v Mohuči.

Mar 18

Rangers - Slavia 0:2. Sešívaní po tvrdé odvetě postupují do čtvrtfinále Evropské ligy

Sledovali jsme odvetné utkání osmifinále Evropské ligy mezi Rangers a Slavií.

Oct 4

Sestřelte dron. Stroj narušil utkání Evropské ligy, trefit se ho snažili i fotbalisté

Dron s vlajkou Náhorního Karabachu narušil čtvrteční utkání fotbalové Evropské ligy mezi Dudelange a týmem FK Karabach.

Apr 30

Ajax nakročil výhrou 1:0 na hřišti Tottenhamu do finále Ligy mistrů

Fotbalisté Ajaxu Amsterdam vstoupili vítězně do semifinále Ligy mistrů. Zápas na hřišti Tottenhamu rozhodl gólem už v 15. minutě Donny van de Beek.

Aug 30

Olomouc si skupinu Evropské ligy nezahraje. Při odvetě v Seville neměla nárok

Fotbalová Olomouc neprošla přes 4. předkolo Evropské ligy. Na hřišti Sevilly chtěla dohnat jednogólovou ztrátu, ale prohrála 0:3.

Aug 17

8:1 po prodloužení. Petrohrad v odvetě Evropské ligy dohnal i v deseti obří ztrátu