Kluž chce hodit roli favorita na nás, ale je to stále 50 na 50, říká Trpišovský

Červenobílí podle trenéra Jindřicha Trpišovského musejí dostat první zápas z hlavy a v žádném případě nesmějí myslet na to, že jim stačí remíza.

More from Aktuálně.cz

Jan 4

Trpišovského nepustila Slavia. Zahraniční kouč pro nás variantou nebyl, říká šéf FAČR

Předseda Fotbalové asociace ČR Petr Fousek na tiskové konferenci uvedl, že nový reprezentační trenér Ivan Hašek byl pro něj první volbou.

Aug 6

V první půli nám někdo posouval s brankou, postěžoval si trenér Slavie Trpišovský

Podle trenéra Jindřicha Trpišovského bylo uměním, že fotbalisté Slavie z převahy a nejméně šesti gólových příležitostí v prvním poločase nedali gól.

Apr 10

Slavia si pojistila Trpišovského. S trenérem podepsala smlouvu do června 2026

Fotbalová Slavia se dohodla s trenérem Jindřichem Trpišovským na prodloužení smlouvy.

Sep 16

Trpišovského poslední mohykán je rekordmanem Slavie. Mimořádný hráč, ocenil ho kouč

Peter Olayinka se stal historicky nejlepším střelcem slávistických fotbalistů v pohárech.

Feb 25

Trpišovský do Besiktase? Kontakt tam byl, přiznal kouč Slavie. Za nabídku poděkoval

Trenér českého mistra je v Edenu spokojený, podle vlastních slov tam má ještě rozdělanou práci.

Feb 15

S fotbalisty Slavie neodletěl do Istanbulu trenér Trpišovský

Kvůli zranění zůstal v Praze pravý obránce či záložník Lukáš Masopust.

Aug 27

Bude to rvačka, prorokuje kouč Slavie Trpišovský po losu evropského poháru

Jablonec, druhý český zástupce v hlavní fázi Evropské konferenční ligy, narazí na Alkmaar, Kluž a Randers.

Aug 5

Nebyla to vina Koláře, prohlásil Trpišovský. Kouč Slavie věří v pražský obrat

Podle trenéra Jindřicha Trpišovského odehráli fotbalisté pražské Slavie v úvodním utkání 3. předkola Ligy mistrů v Budapešti hodně smolný zápas.