Živě: Česko - Německo 3:4. Junioři nezvládli klíčový duel, čtvrtfinále je nejisté

Sledujeme online přenos z utkání Česko - Německo v rámci hokejového mistrovství světa juniorů z Ostravy a Třince.

May 21

Česko - Kanada 3:4. Cozens rozhodl prodloužení během české přesilovky

Sledovali jste on-line přenos z utkání skupinové fáze na MS v hokeji v Praze mezi Českem a Kanadou.

Apr 12

České hokejistky udolaly ve čtvrtfinále MS Německo 1:0, vyzvou znovu Kanadu

České hokejistky porazily ve čtvrtfinále mistrovství světa v Utice Německo 1:0, postoupily do sobotního semifinále.

May 10

Německo posílí na mistrovství světa z NHL Grubauer, Seider a Stützle

Tři posily z NHL má v nominaci na mistrovství světa v Helsinkách a Tampere finský trenér hokejistů Německa Toni Söderholm. Počítat může s brankářem Ph

Apr 23

Hokejová osmnáctka na úvod mistrovství světa porazila Německo

Čeští hokejisté vstoupili do MS hráčů do 18 let vítězně. V utkání skupiny A porazili domácí Německo po obratu 4:2. Dva góly dal Jiří Kulich.

Apr 20

České házenkářky vyhrály ve Švýcarsku a postoupily na mistrovství světa

České házenkářky postoupily na prosincové mistrovství světa ve Španělsku.

Mar 11

Skalp Kanady a Ruska českým curlerům na mistrovství světa nestačil. Vrací se do béčka

Pro účast na paralympijských hrách bude nyní důležité vrátit se do elitní skupiny mistrovství světa. To je také cílem české reprezentace.

Feb 27

Unikát v Česku i na světě. Vzniká nový dokument o českých baseballistech

V Česku se rodí unikátní baseballový dokument, který ponese název Inbetween.

Feb 3

Fruhvirtová vyhrála mistrovství světa juniorů. Na mladou Češku je hrdý i kouč Sereny

Brenda Fruhvirtová o víkendu napodobila úspěch sestry Lindy a vyhrála prestižní tenisový turnaj Les Petits ve francouzském Tarbes.

Dec 31

Ruští junioři pomohli Česku do čtvrtfinále. Německo rozstříleli šesti góly

Hokejisté Švédska díky vítězství nad Slovenskem 6:2 na mistrovství světa dvacítek v Třinci vyhráli skupinu A.

Aug 25

Další medaile pro českou výpravu na mistrovství světa. Fuksa vyjel stříbro, Dostál bere bronz