Živě: Česko - USA 3:4. Dvacítka padla v prodloužení, bere však důležitý bod

Sledujeme online přenos z utkání Česko - USA v rámci hokejového mistrovství světa juniorů z Ostravy a Třince.

More from aktualne.cz

Apr 23

Hokejová osmnáctka na úvod mistrovství světa porazila Německo

Čeští hokejisté vstoupili do MS hráčů do 18 let vítězně. V utkání skupiny A porazili domácí Německo po obratu 4:2. Dva góly dal Jiří Kulich.

Jan 18

Hokejové mistrovství světa v Bělorusku nebude, nabízejí se Dánsko a Slovensko

O spolupořadateli s Lotyšskem bude jednat, jako další hostitelé se nabízejí Dánové a Slováci. Ve hře je i možnost, že se MS odehraje na jednom místě.

Feb 3

Fruhvirtová vyhrála mistrovství světa juniorů. Na mladou Češku je hrdý i kouč Sereny

Brenda Fruhvirtová o víkendu napodobila úspěch sestry Lindy a vyhrála prestižní tenisový turnaj Les Petits ve francouzském Tarbes.

Jan 2

Místo boje o medaile debakl. Tak čeští junioři ve čtvrtfinále nestačili na Seveřany

Prohlédněte si fotografie ze čtvrtečního čtvrtfinále MS hokejistů do 20 let Česko - Švédsko, v němž domácí hokejisté podlehli Seveřanům vysoko 0:5.

Dec 31

Ruští junioři pomohli Česku do čtvrtfinále. Německo rozstříleli šesti góly

Hokejisté Švédska díky vítězství nad Slovenskem 6:2 na mistrovství světa dvacítek v Třinci vyhráli skupinu A.

Dec 30

Hokejová dvacítka nezvládla drama s USA, čtvrtfinále stále jisté nemá

Čeští hokejisté prohráli po dramatické bitvě na MS juniorů v Ostravě s týmem USA 3:4 v prodloužení a v tabulce skupiny B jsou se čtyřmi body třetí.

Sep 9

Basketbalová pohádka pokračuje, Češi postoupili do čtvrtfinále mistrovství světa

Čeští basketbalisté v osmifinálové skupině mistrovství světa sice podlehli Řecku 77:84, ale díky výhře USA nad Brazílii postoupil mezi osm nejlepších.

Jun 20

Homerun z dohrávky poslední směny poslal softbalisty do čtvrtfinále mistrovství světa