Opava - Sparta 0:1. Pražané ubránili hubené vítězství. Rozhodl gól z desáté minuty

Sledujte online přenos z utkání 15. kola FORTUNA:LIGY mezi Opavou a Spartou.

Mar 3

Opava - Sparta 0:2. Pražané jsou ve finále poháru, pojistku přidal Olatunji

Sledovali jste on-line přenos ze semifinále fotbalového MOL Cupu mezi Opavou a Spartou Praha.

Mar 1

Pardubice - Sparta 0:2. Pražané se po zasloužené výhře posunuli do čela ligy

Sledovali jste utkání 26. kola Fortuna:Ligy mezi Pardubicemi a Spartou.

Jul 10

Plíšková - Anisimovová 2:0. Češka ztratila v utkání jen dvě hry a prolétla do 3. kola

Sledovali jsme on-line přenos z utkání druhého kola ženského tenisového turnaje v Torontu mezi Karolínou Plíškovou a Amandou Anisimovovou z USA.

Apr 17

Živě: Fotbalisté Slavie, Plzně i Sparty zvládli předposlední kolo Fortuna:Ligy

Sledovali jsme souhrnný on-line přenos ze zápasů předposledního kola Fortuna:Ligy.

Feb 6

Slavia - Sparta 2:0. Sešívaní zaslouženě ovládli derby a vrátili se do čela ligy

Sledovali jsme utkání 24. kola Fortuna:Ligy mezi Slavií a Spartou.

Aug 15

Fotbalisté Lipska vstoupili do německé ligy překvapivou prohrou 0:1 v Mohuči

Fotbalisté vicemistrovského Lipska v úvodním kole německé ligy překvapivě prohráli 0:1 v Mohuči.

Apr 25

Sparta - Opava 4:2. Slezané se na Letné prosadili, ale utkání patřilo Hložkovi

Sledovali jsme online přenos z utkání 29. kola Fortuna:Ligy mezi Spartou a Opavou.

Apr 14

Jablonec - Sparta 1:0. Bezzubou Spartu potrestal v závěru utkání Schranz

Sledovali jsme online přenos z dohrávky 22. kola Fortuna:Ligy mezi Jabloncem a Spartou.

Jan 20

Opava - Sparta 0:3. Letenští vyučovali z produktivity a dotáhli Jablonec

Sledovali jsme online přenos z utkání 13. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Opavou a Spartou.

Nov 3

Oct 4

Sestřelte dron. Stroj narušil utkání Evropské ligy, trefit se ho snažili i fotbalisté

Dron s vlajkou Náhorního Karabachu narušil čtvrteční utkání fotbalové Evropské ligy mezi Dudelange a týmem FK Karabach.

Nov 28

ŽIVĚ: Opava - Sparta 0:1 po penaltách. Pražané vydřeli postup do čtvrtfinále

Fotbalisté Opavy a pražské Sparty se na hřišti Slezského FC utkají o poslední volné místo ve čtvrtfinále domácího MOL Cupu.

Jul 21

Živě: Sparta-Opava 2:0. Letenské vysvobodil z dálky Kanga, pojistku přidal Tetteh